AC Odyssey Alexios ve Kassandra ile arasındaki fark ne?

Kızı canlandıran eleman daha başarılı. Cinsiyet ayrımı yapmıyoruz, çoğunluğun objektif kanısıdır. Hem iki kardeş oyunda bol bol gözüküyor. Kimle oynamak istiyorsan onu seç bitsin. Ama Animus tarafı da Kassandra temel alınarak hazırlanmış sanırım.

Kızı canlandıran eleman daha başarılı. Cinsiyet ayrımı yapmıyoruz, çoğunluğun objektif kanısıdır. Hem iki kardeş oyunda bol bol gözüküyor. Kimle oynamak istiyorsan onu seç bitsin. Ama Animus tarafı da Kassandra temel alınarak hazırlanmış sanırım.
Aynen hocam Ubisoft'ta bunu söylüyor. Kassandra ile oynamak hikaye açısından daha mantıklıymış.

Kassandra cannon (resmi) olarak geçiyor.
Ve ilk Assassin, tüm soy'a insanüstü güçleri veren kişi. (Eagle Vision gibi.)
Yani kısaca Assassin'lerin anası.
Alexios bu yüzden alternatif evren ve zorlama. Şirketteki başyapımcıydı sanırım Kadın karakterin satmayacağını söyleyerek son anda Alexios'u sokmuş, odun gibi oynuyor zaten. Kaçıncı YY. da yaşıyorsun aga diye sorası geliyor insanın.
Galiba şirketten ayrılmıştı sonrasında iyi oldu. Kırığa bak.

Alexios ile oynuyorum kassandra ile oynamak istemedim ve oynayanların üçte ikisi alexios ile oynayıp bitirmiş daha zevkli bana göre

Alexios ile oynuyorum kassandra ile oynamak istemedim ve oynayanların üçte ikisi alexios ile oynayıp bitirmiş daha zevkli bana göre
Kassandra ana evrende. Alexios alternatif evrende.

Hikayenin devamı içinde böyle. Ben şanseh Kassandra yı daha çok sevdim.

Geri
Yukarı