AC Odyssey çok mu kolay?

Ben 720P medium ayarlarda oynuyorum. Sitem gereksinimlerim yetmiyor ama 25FPS civarı alıyorum :). 1080p monitörde görüntü kötü olur diye düşünmüştüm grafikler her türlü güzel.
GTA 5 oynuyorum sadece Texture quality Very high MSAA 2x yapıp oynuyorum 75 FPS alıyorum.

GTA 5 oynuyorum sadece texture quality Very High MSAA 2X yapıp oynuyorum 75 FPS alıyorum.

Benim grafik takıntım olmasa akıcı oynarım oyunları ama görüntü güzel olmadıktan sonra akıcı olsa ne olmasa ne. Low ayarlarde 40-50 FPS alabiliyorum ama grafikler berbat oluyor. GTA V'de aynı şekilde 25FPS oynuyorum High ayarlarda her şey on olarak. Grafik >>> akıcılık bana göre.
İşlemcin biraz daha iyi olsa oyunu oynayablirdin aslında.

Benim grafik takıntım olmasa akıcı oynarım oyunları ama görüntü güzel olmadıktan sonra akıcı olsa ne olmasa ne. Low ayarlarde 40-50 FPS alabiliyorum ama grafikler berbat oluyor. GTA V'de aynı şekilde 25FPS oynuyorum High ayarlarda her şey on olarak. Grafik >>> akıcılık bana göre.
Benim de Grafik takıntım var senin gibi. Hem yüksek performans hem yüksek grafik fakat ben düşükle yüksek grafik arasında pek fark göremiyorum. Belki yaşım yüzündendir bilemiyorum.

Geri
Yukarı