AC Odyssey kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

VendettA21

Femtopat
AMD RX580 8 GB ekran kartına sahibim. AC Odyssey oyununa başladım ve ilk gün sorunsuz bir şekilde 3 saat kadar oynadım ve sonraki gün geri oyuna girdiğimde oyun 30 saniye normal devam ediyor herhangi sıcaklık değerlerinde anormalik yok FPS düşmesi yaşamıyorum fakat oyun donuyor ve ekran kartı sürücüsü kendini kapatıyor. DDU ile kaldırım geri yükledim fakat sorun çözülmedi oyunu sildim tekrar kurdum işe yaramadı fakat Save dosyalarını silip oyuna geri başladığımda 2 saat oynadım bir problem yaşamadım bunun sebebi sizce ne olabilir? Diğer oyunlarda bu problemle hiç karşılaşmadım sizce oyunlamı alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
WHQL bir sürüm kurduğunuza emin misiniz ekran kartına? Sorun oyun ile alakalı da olabilir.

Evet WHQL sürüm. Oyunun Save dosyaları ile ekran kartı sürücüsüün nasıl bir bağlantısı olabilir buna şaşırdım biraz 2 saatlik oynamada daha bir sıkıntı ile karşılaşmadım bir sorun ile karşılaşırsam muhtemelen karşılaşacağım gibi düşünüyorum dönüşte bulunurum.

Evet WHQL sürüm. Oyunun Save dosyaları ile ekran kartı sürücüsüün nasıl bir bağlantısı olabilir buna şaşırdım biraz 2 saatlik oynamada daha bir sıkıntı ile karşılaşmadım bir sorun ile karşılaşırsam muhtemelen karşılaşacağım gibi düşünüyorum dönüşte bulunurum.

WHQL sürüm olayı çözecektir. Bir daha alırsanız yazın buraya yardımcı olmaya çalışırım. Ben oyunu 20 saate yakın oynadım. Öyle bir sorun yaşamadım.

WHQL sürüm olayı çözecektir. Bir daha alırsanız yazın buraya yardımcı olmaya çalışırım. Ben oyunu 20 saate yakın oynadım. Öyle bir sorun yaşamadım.
aynı sorun gene başladı 3 saate yakın oyunu oynuyorum ve oyundan bir kere atıyor sonra oyuna girer girmez hep atmaya başlıyor

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    453,8 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı