AC Odyssey Türkçe yama sonrası oyun çöküyor

• Konuyu başlatan chary
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B

chary

Centipat
Daha fazla  
Oyun Steam orijinal versiyonudur daha 2 gün önce oynuyordum format attım tekrar yükledim aynı şekil Türkçe yamayı kuruyorum oyuna giriş yaparken oyun çöktü diyor ve açılmıyor oyun İngilizce dildeyken böyle olmuyor silip yükledim fakat sorun yine aynı ne yapmalıyım?

Zamanında ben de bu problemi çok yaşamıştım. Çok uzun süre uğraştıktan sonra sanırım oyunu tamamen silip tüm yamayı baştan düzgünce kurmuştum. Bir de yamayı nereden indirdiniz? Belki sizin probleminiz farklı olabilir.

Zamanında ben de bu problemi çok yaşamıştım. Çok uzun süre uğraştıktan sonra sanırım oyunu tamamen silip tüm yamayı baştan düzgünce kurmuştum. Bir de yamayı nereden indirdiniz? Belki sizin probleminiz farklı olabilir.
Animus Projesi 1.5.6 sürümü oyunlada uyuşuyor.

Animus Projesi 1.5.6 sürümü oyunlada uyuşuyor.

Bende bir problem olmamıştı zaten oyunda aynı sürüm sadece kurarken ben bitti sanıp CMD ekranını kapatıp oyunu açtığımda oyun çöküyor du, CMD ekranını beklediğimde ise dosyaları doğruladı ve kendi kendine bitirdi oyunda çalıştı.

Bende bir problem olmamıştı zaten oyunda aynı sürüm sadece kurarken ben bitti sanıp CMD ekranını kapatıp oyunu açtığımda oyun çöküyor du, CMD ekranını beklediğimde ise dosyaları doğruladı ve kendi kendine bitirdi oyunda çalıştı.

MSVCR100 DLL hatasını alıyorum fakat CMD de oyun dosyası bulunamadı diyor ben Steam commondan Odyssey'in içine atıyorum nasıl bulamıyor anlamıyorum.

Geri
Yukarı