AC Odyssey vs AC Origins

Fatal11Prime

Picopat
Arkadaşlar merhaba. AC Odyssey'le Origins arasında kaldım sizce hangisi? Bir de normal sürümle Deluxe paket arasında çok fark var mı fazla para vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Almışken Deluxe Edition al 3₺ fark var zaten Odyssey daha iyi ben olsam onu alırdım ayrıca paran varsa yani 67,25₺ veririm dersen (kuponla birlikte) Gold sürümü öneririm içinde ek olarak 2 tane hikaye genişleme paketi, 1 tane bonus görev ve AC3 Remastered bulunuyor tam sürüm bilgilerine altta attığım fotoğraftan erişebilirsin;

Ekran Alıntısı.PNG

Olmadı onu alacağıma paraya kıyıp Origin alsam daha iyi olur mu AC Odyssey Deluxe alayım sonrada AC Origins Gold paket alayım dıyorum sızce napıyım. Hazır indirim kuponu varken.
Origin alacaksan onunda Gold sürümünü alabilirsin. 2 tane DLC veriyor. Ben öyle yaptım. Odyssey yerine Origins aldım ilk başta.
Olmadı onu alacağıma paraya kıyıp Origin alsam daha iyi olur mu AC Odyssey Deluxe alayım sonrada AC Origins Gold paket alayım dıyorum sızce napıyım. Hazır indirim kuponu varken.
Origins Gold sürümü de 21 TL oluyor. Bence kaçırma.

Odyssey Deluxe aldım kanka şimdi Origins Gold alacağım odsseyin Gold'u biraz pahalı geldi alamadım onu.
AC serisini çok seven bir arkadaşım @Hoaxer bana şöyle demişti ikisini aynı anda alıp oynama yoksa kusarsın demişti. Birbirlerine çok benzeyen oyunlar. İlk önce bir tanesini bitir aradan baya bir zaman geçsin sonra diğerini oyna. Ben de alacaktım ikisini ama sonra vazgeçtim. Cidden baktığında birbirlerine benzeyen oyunlar.

Geri
Yukarı