AC: Origins Denuvo koruma sistemi yüzünden kasıyor

Mutluww

Hectopat
Arkadaşlar bu oyun AC: Origins, Ubisoft'un koruma sistemi yüzünden birçok Sistem'de kasıyor oyunu en düşük ayarlara bile alsam(çözünürlük dahil) Max 60-70 FPS oluyor ama yine drop giriyor. Kısaca sistemim: RX580 8 GB/ R5 2600 3.9 GHz/ 8 GB 3000 MHz RAM. Hadi RAM az geldi diyelim orta ayarlarda rahat 60 FPS oynamam gerekmez mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM yetmezse droplar normal, genel olarak kaç FPS aldığınızın önemi yok.
RAM’i 16 GB yapın, AMD işlemcilerde performans artışı sağlıyor. 😁
720p En düşük ayarlar için sistem yeterli aslında 4k için bile yeterli ama ben En düşük ayarlarda 50-60 fps oynuyorum, diğer oyunlarda hiç sorun yok, çoğu kişi benimle aynı şeyi söylemiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_43.png
    Screenshot_43.png
    32,5 KB · Görüntüleme: 39
720p En düşük ayarlar için sistem yeterli aslında 4k için bile yeterli ama ben En düşük ayarlarda 50-60 fps oynuyorum, diğer oyunlarda hiç sorun yok, çoğu kişi benimle aynı şeyi söylemiş.
Allah rızası için 4K TV varsa çevrende bir takıp dener misin? Buna çok güldüm. 😂😁

Ayarlari kıstıkça yük işlemciye biner, ekran kartı kullanımı azalır. Yani en duşuk ayarlara alayim +120 FPS olsun diye bir şey yok.

Arkadaşların dedigi gibi 8 GB RAM yeterli değil bir defa. Ayrıyeten ikinci 8 GB RAM'i aldiğinizda Dual Channel'dan kaynakli performans artisi da olur. Bunu yaptıktan sonra oyunu yüksek/ultra ayarlara alip FPS'nize bakın.

Allah rızası için 4K TV varsa çevrende bir takıp dener misin? Buna çok güldüm. 😂😁
RX580 GTA 5'de 4k ve en yüksek ayarlarda 40 fps alıyor biraz ayarları düşürsen 60 fps oynarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O oyun 1080p'de orta ayarlarda bile GTX 760 ile düzgün oynanmaz. Sistem gereksinimlerini çok güzel yazmışlar.
RAM alın. Dual Channel olması çok fark ettiriyor. Hem daha fazla FPS alırsınız hem de donmalar azalır.
Oyun HDD'de değil SSD'de ise donmalar biter.
Eğer SSD'ye alırsam 2. 8GB Ram olmadan orta ayarlarda 60 fps oynanır mı?

RX580 GTA 5'de 4k ve en yüksek ayarlarda 40 fps alıyor biraz ayarları düşürsen 60 fps oynarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer SSD'ye alırsam 2. 8GB Ram olmadan orta ayarlarda 60 fps oynanır mı?
Hayal dünyanıza hayranım😍, o testlerin gerçeği yansıttığına emin misiniz? 😁
@Mutluww SSD performansı çok az etkiler, bekleme süreni azaltır, yani çok bir artısı olmaz. SSD alacağınıza 8 GB RAM daha alın, akıcı oynarsınız. 😁

Son düzenleme:
Hayal dünyanıza hayranım😍, o testlerin gerçeği yansıttığına emin misiniz? 😁
@Mutluww SSD performansı çok az etkiler, bekleme süreni azaltır, yani çok bir artısı olmaz. SSD alacağınıza 8 GB RAM daha alın, akıcı oynarsınız. 😁
Neden 😃 4k 😃 senin 😃 için 😃 bu 😃 kadar 😃 abartılı 😃 bir 😃 şey ? Evet testler gerçek. SSD var zaten ama full dolu.

Geri
Yukarı