Çözüldü AC Origins karakter hareket etmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

doguturkogluu

Centipat
Yer
Ankara
Arkadaşlar AC Origins oynarken oyun esnasında karakter kitlendi, resmen hareket etmiyor. Sadece yürüme tuşlarını algılamıyor. Bölüm esnasında olduğum için Fast travel da kapalı. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bir çözüm var ama ne kadar olur bilemem ve bir tık sıkıntı. En son save değilde ondan önceki save den başlasanız ? Oyun buga girmiş gibi duruyor çünkü ben de AC Valhalla var 1-2 defa bug ile karşılaştım en son save den başlayıp tekrar yaptım görevi. Siz 2 save önceden deneyin isterseniz.
hocam ilginiz için teşekkür ederim. Klavye ayarlarını sıfırladım sonrasında düzeldi.
En son save den başlamayı deneyin veya oyunu tamamen kapatın. AC oyunlarında oyunu kapatınca en son save noktasından başlıyor oyun.

En son save kısmında yapıyor bu hatayı. Böyle bir sıkıntı yaşayanı da görmedim hiç. Silmek de istemiyorum oyunu.
Hocam bir çözüm var ama ne kadar olur bilemem ve bir tık sıkıntı. En son save değilde ondan önceki save den başlasanız ? Oyun buga girmiş gibi duruyor çünkü ben de AC Valhalla var 1-2 defa bug ile karşılaştım en son save den başlayıp tekrar yaptım görevi. Siz 2 save önceden deneyin isterseniz.

hocam ilginiz için teşekkür ederim. Klavye ayarlarını sıfırladım sonrasında düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı