AC oyunu önerisi

@Furkanyalçın3545 şahsen ikisini de beğenmiştim :D Alabiliyorsan Valhalla al.

Şahsen Ubisoft'un tekrar oyunlarından aşırı sıkılan birisi olarak üç oyununu art arda oynadım. Ben de bir şey olmadı, bende bir şey olmamasının onda olmayacağının anlamına gelmiyor. İsterse uzun ara vererek oynayabilir.
Valhalla bana daha iyi geldi atmosferi falan .Ama olumsuz yorumu çok olduğu için biraz karasız kalmıştım. Galiba Valhalla alacağım.

@Furkanyalçın3545 daha önce Assasin's Creed serisini oynadıysanız muhtemelen seversiniz. Assasin's Creed oyunu hep aynı. Sadece oyundan oyuna göre havası değişiyor, son üç oyununun havasını, atmosferini oldukça beğenmiştim. Şimdiden hayırlı olsun, iyi oynamalar. Bir inceleme yazısı yazarsanız da lütfen beni etiketlemeyi unutmayın :) Yeni konu açarsınız.

Valhalla bana daha iyi geldi atmosferi falan .Ama olumsuz yorumu çok olduğu için biraz karasız kalmıştım. Galiba Valhalla alacağım.
3 oyunda birbirine çok benziyor. Gördüğüm kadarıyla en beğenileni odyssey gibi görünüyor. Ama atmosferini en çok hangisini beğendiysen onu al. Bana odyssey daha iyi gelmişti.

@Furkanyalçın3545 daha önce Assasin's Creed serisini oynadıysanız muhtemelen seversiniz. Assasin's Creed oyunu hep aynı. Sadece oyundan oyuna göre havası değişiyor, son üç oyununun havasını, atmosferini oldukça beğenmiştim. Şimdiden hayırlı olsun, iyi oynamalar. Bir inceleme yazısı yazarsanız da lütfen beni etiketlemeyi unutmayın :) Yeni konu açarsınız.
Hocam Başta söylemiştim Ac 2, Brotherhood ve Ac 1 oynadım. Yalnız son çıkan 3 oyunda Ac'den baya uzak RPG olmuş Ac'ye Rpg yakışmadığını düşünüyorum .Valhala ve Odyseyy aldım . Etiketlerim Saol bu arada .

3 oyunda birbirine çok benziyor. Gördüğüm kadarıyla en beğenileni odyssey gibi görünüyor. Ama atmosferini en çok hangisini beğendiysen onu al. Bana odyssey daha iyi gelmişti.
Birbirlerine benzeyen tarafı son çıkan 3 oyununda RPG olması .Ben Ac'Ye her ne kadar RPG yakışmadığını düşünsemde Valhala ve Odyseyy aldım .Originsi sevemedim bir türlü .Bir arkadaşta deneme fırsatım olmuştu.

AC valhalla'ya bakıyordum bir süre belki onu deneyebilirsin. Az önce Voidu'dan acayip bir fiyata aldım :)
Voidu ne Hocam ? Ucuza oyun satan bir site mi ? İsmini ilk defa duydum dolandırılmış olma ihtimalin olmasın :)

AC valhalla'ya bakıyordum bir süre belki onu deneyebilirsin. Az önce Voidu'dan acayip bir fiyata aldım :)
Voidu ne Hocam ? Ucuza oyun satan bir site mi ? İsmini ilk defa duydum dolandırılmış olma ihtimalin olmasın :)

Voidu ne Hocam ? Ucuza oyun satan bir site mi ? İsmini ilk defa duydum kazıklanmış olma ihtimalin olmasın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı