AC Serisine Hangi Oyundan Başlanmalı?

Sucuk123

Decapat
Daha fazla  
Başlıktan okuduğunuz gibi ben AC: Odyssey düşünüyorum. Black Flag ya da Unity' de olabilir. Şimdilik oyunun gerçek hikayesine bulaşmak istemiyorum. Sanırım 1, 2, 3, Revelations ve Rogue oyunun gerçek hikayesine bağlıydı.

Başlıktan okuduğunuz gibi ben AC: Odyssey düşünüyorum. Black Flag'ya da Unity'de olabilir. Şimdilik oyunun gerçek hikayesine bulaşmak istemiyorum. Sanırım 1, 2, 3, Revelations ve Rogue oyunun gerçek hikayesine bağlıydı.

En sonlara doğru yeni nesillere geçin bence.combat sistemi sıkıntı olur. AC4 başlayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, sadece ana hikaye ile ilgili olduklarını duydum.
Hocam hiç başlamadıysanız son oyunları boşverin çünkü son oyunlar AC olmaktan çıktı bildiğin Ryse Son Of Rome , Vikings karışımı oyunlar çıkardılar. Kesinlikle AC 1 -2- 2 Brotherhood -2 Revelations diye devam edin. Eğer 3'ü oynayacaksanız 4'ü de oynayın bu serileri oynamanızı şiddetle öneririm.

Edit: 3 diğerlerinden kötü olsada siz yinede oynamaya çalışın. 😁

Hayır, ben Amerikan Devrimi temasını beğendim. Oynanışı bilemem. 😀
Hocam hiç başlamadıysanız son oyunları boşverin çünkü son oyunlar AC olmaktan çıktı bildiğin Ryse Son Of Rome , Vikings karışımı oyunlar çıkardılar. Kesinlikle AC 1 -2- 2 Brotherhood -2 Revelations diye devam edin. Eğer 3'ü oynayacaksanız 4'ü de oynayın bu serileri oynamanızı şiddetle öneririm.

Edit: 3 diğerlerinden kötü olsada siz yinede oynamaya çalışın. 😁

Hayır, ben Amerikan Devrimi temasını beğendim. Oynanışı bilemem. 😀
Hocam hikaye fena değilde çok kopuk ve uzak görevler var bir görevi yapıyorsun diğer görevde sana öyle bir görev veriyor ki ne alaka diyorsun. Ben de yaparken kendime öyle dedim, zorlaya zorlaya bitti işte ama AC4'te geçtiği korsan teması çok beğendi çok sürükledi ana görev yapmasan bile yan görevler seni akıp götürüyordu.

Eskilerle uğraşmaya gerek yok.
Tüm seriyi oynadım Odyssey'den girin Valhalla'dan devam edin. İsminde Assassin olan bir seriye gizlilik mekaniklerinin eklenmesi tam 9 yıl sürdü. Odyssey'de ilk Assassin yani tüm soya insanüstü güçleri veren, (eagle vision gibi) Assassinlerin anası olarak geçen Kassandra ile oynuyoruz.
Valhalla'da da gizlilik mekaniklerini daha da genişlettiler.

Geri
Yukarı