AC Valhalla alınır mı?

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
AC Valhalla almak istiyorum ama fiyatı baya tuzlu. Sizce alınır mı? Bana biraz videolarda Odyssey'in kopyası gibi geldi. Hatta biraz değil baya Odyssey Viking DLC deseler şaşırmazdım.

Video oynanışlarını sevmediyseniz ve bir AC hayranı değilseniz almayın. Ben pek sevmiyorum AC serisini.

Kısacası kişiden kişiye göre değişir. Bir AC fanboyu gelir "Çok iyi oyun, kesinlikle al." der, ben söyleseydim "Leş gibi bir oyun, sana kalmış." derdim. Nispeten daha kibar halini dedim. :D

Ya vallahi güzel diyorlar bilmıyorlar bir gördüğüm var beğenmeyen o da Dost Kayaoğlu. Sen bilirsin.(Şunu araya sıkıştırıyım grafikleri şahane ekran kartın iyise belki bakabilirsin.

Almanızı önermiyorum. 10 Aralık'a kadar bekleyin, Cyberpunk 2077 çıksın. Eğer oyun patlamazsa ve gerçekten çok beğenilirse parayı oraya yapıştırın. Tabii paranızı oyun harici, size daha fazla yararı olacak şekilde de harcayabilirsiniz.

Almanızı önermiyorum. 10 Aralık'a kadar bekleyin, Cyberpunk 2077 çıksın. Eğer oyun patlamazsa ve gerçekten çok beğenilirse parayı oraya yapıştırın. Tabii paranızı oyun harici, size daha fazla yararı olacak şekilde de harcayabilirsiniz.
Cyberpunk alıcam zaten Valhalla için değer mi emin değilim. Belki indirimde alırım.

Cyberpunk alıcam zaten Valhalla için değer mi emin değilim. Belki indirimde alırım.
Hiçbir halükarda değeceğini düşünmüyorum hocam, tabii bu size kalmış. Bazı Türk eleştirmenler oyunu beğenmiş, belki siz de beğenirsiniz ama verdiğiniz para belli. Ortalama bir oyundan bahsediyoruz, fiyatı da güzel olsa alın derdim. En azından indirim bekleyin.

Geri
Yukarı