AC Valhalla dil dosyaları silinir mi?

Auuuo123

Decapat
Oyunu indirdiğimde alandan tasarruf etmek için İngilizce hariç tüm dil dosyalarını silmeyi planlıyorum. 10-15 GB gibi bir yer kaplıyorlar. Acaba bu bir soruna yol açar mı?

Oyunu indirdiğimde alandan tasarruf etmek için İngilizce hariç tüm dil dosyalarını silmeyi planlıyorum. 10-15 GB gibi bir yer kaplıyorlar. Acaba bu bir soruna yol açar mı?

Hocam oyunu Ubisoft üzerinden indiriyorsanız dil seçenekleri bulunmakta istediğiniz dili seçebilirsiniz.
Ekran görüntüsü 2022-12-07 122406.png

Hocam oyunu Ubisoft üzerinden indiriyorsanız dil seçenekleri bulunmakta istediğiniz dili seçebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1595674

Oyunu nereden aldın?

Steam üzerinden maalesef.

Eki Görüntüle 1595674

Hocam bu arada lütfen oyunu indirip kalan %1'i de tamamlar mısın gözüm takıldı :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam bu arada lütfen oyunu indirip kalan %1'i de tamamlar mısın gözüm takıldı :D

Ubisoft olsa kolaydı da Steam'de nasıl bilmiyorum sorry :/

Steam üzerinden kütüphaneye gir> oyuna sağ tık yap> özellikler bas > yerel dosyalara bas > oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yap. Bunun benzerini Ubisoft'ta yapınca oyundan kalkıyor Türkçe dil ve sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam oyunu Ubisoft üzerinden indirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2022-12-08 100544.png

Ekran görüntüsü 2022-12-08 100610.png

Not: Bir ara oyunu %100 yapmaya çalışırım:D.

Hocam Sorun çözüldü ise konuyu çözüldü olarak işaretliyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı