AC: Valhalla kaç GB yer kaplıyor?

Bence yazmak için yazmayın. Oyunun bir yerinde yazacağını bende biliyorum oyunun diskte kaç gb yer kapladığı hakkında bir fikrim yok çünkü oyun bende yok.
Hocam Steam'de ki boyut hesaplanırken toplam kapladığı alan hesaplanır yüklenilen dosya boyutu + diskte kapladığı alan şeklinde Epic Games nasıl hesaplıyor bilmiyorum oyun toplamda yaklaşık 50 GB gibi bir boyut istiyor ama sistemin düzgün çalışması için diskin bir kısmını boş bırakın.

Örnek olarak CS:GO. 20 GB yer istiyor ama şu an yaklaşık 30 GB. Svlerde indirilen müzikler, haritalar vs bayağı artıyor.

O güncelleme olmasın, güncelleyince ben de güncelleme gelince GB düşüyor falan sandım. Demek istediğim şey oyunun mevcut kapladığı yeri indireceği yerden bulabilir. Eğer öyle değilse buraya sorsun ama buraya sorarken amacı orada kaç GB istediği idi. Zaten Steam'de size bir oyun 10 GB gösteriyor ise 20 GB'a çıkmaz maksimum 5 GB artar.

Bende neden 104 Gb 50Gb fln demişsiniz ama anlamadım

Dosya Ekleri

• 9F772396-FE88-4D46-98FC-83724644BDA2.jpeg
    9F772396-FE88-4D46-98FC-83724644BDA2.jpeg
    185,2 KB · Görüntüleme: 173
Hocam Şubat'ta açılan bir konu olduğu için olabilir mi ? O zamandan bu zamana boyutu aynı kalacak diye bir şey yok. Şuan bende de 104 GB güncellemeler ile boyutu arttı.
Sıkıntı yok hocam :) 1 şubat yazınca dün yazıldı zannettim geçen seneymiş oraya bakmadım. Ama bende k*orsan sürümü vardı dosyları doğrulayıp yeniden kurayım dedim belki daha az indirdirtir diye ama baştan indirdirtiyor sanırım. Eskiden ac 1 den odysseye kadar olan oyunlarda orjinali alınca dosyaların üzerine kurup eksik dosyanın üzerine devam ederdi mesala ac unity k*orsandı geçen 2020 yılında orjinal oyunu onun üzerine kurunca dosyaları taradı ve %40 tan devam etti. Fakat valhalla da böyle olmadı 65Gb lık bir veri olmasına rağmen. ssd de doldu 1TB ac oyunlarınıda silmek istemiyorum. Sizce neden böyle oldu. Diğer kalan ac oyunları orjinale çevirdiğimde %40 30 lardan devam ederdi. Bunda olmadı

Son düzenleme:
Çok ucu ucuna olur ya da çok yüksek ihtimal yetmez alan diye düşünüyorum bence ikisini aynı anda yükleme.
Not: Konu şubatta açılmış fark etmemişim pardon 😁

Çok ucu ucuna olur ya da çok yüksek ihtimal yetmez alan diye düşünüyorum bence ikisini aynı anda yükleme.
Not: Konu şubatta açılmış fark etmemişim pardon 😁
Zaten valhalla kaldı sistemde orjinal olmayan uplaydan yüklerken en azında. %30 dan devam et. Uplay bozuk dosyaları bulmaya çalışınca, uplay_download adın klasör açıyor oyunun ana klasörüne oradaki dosyları yüklüyor orasıda 75Gb fln o 75gb yüklemesi gerekirken 104 yüklüyor %0 dan anlamadım vallahi

Geri
Yukarı