AC Valhalla mı Death Stranding mi?

AC Valhalla mı Death Stranding mi?

• AC Valhalla alınır.

Oy: 12 57,1%
  • Death Stranding alınır.

Oy: 8 38,1%
  • İkisi de alınmaz.

Oy: 1 4,8%

• Oy verenlerin toplamı
    21

253984

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar Epic Games 60TL indirim kuponu var ve bu oyunlar orada Steam'den daha uyguna geliyor. Bu iki oyunu oynamak istiyorum fakat ikisini birden alma şansım yok. AC Origins ve Odyssey ikisini de oynadım. Bilim kurgu ve keşif oyunlarını da seviyorum. Bu sebeple kararsız kalıyorum.

Size sorularım:
1. Bu fiyatlara bu oyunlar alınır mı?
2. Fiyatlarının biraz daha düşmesini beklemek daha doğru mu olur?
3. Oynanış sürelerini de düşünerek hangisi tercih etmek daha mantıklı olur?

Son düzenleme:
Stranding pek cezbedici gözüken bir oyun değil, en azından benim tarzım değil. Valhalla gayet güzel duruyor, makine dahi olsa Türkçe yaması da var.
Odyssey oynadığınız için Valhalla'yı sonraya bırakabilirsiniz, Stranding mantıklı olabilir sonuçta benzerini pek göremeyeceğimiz bir yapım.

Merhaba arkadaşlar Epic Games 60TL indirim kuponu var ve bu oyunlar orada Steam'den daha uyguna geliyor. Bu iki oyunu oynamak istiyorum fakat ikisini birden alma şansım yok. AC Origins ve Odyssey ikisini de oynadım. Bilim kurgu ve keşif oyunlarını da seviyorum. Bu sebeple kararsız kalıyorum.

Size sorularım:
1. Bu fiyatlara bu oyunlar alınır mı?
2. Fiyatlarının biraz daha düşmesini beklemek daha doğru mu olur?
3. Oynanış sürelerini de düşünerek hangisi tercih etmek daha mantıklı olur?
1.Alinabilir.
2.Ama biraz daha dusmesi beklenebilir
3.Oynanis surelerini dusununce AC Valhalla derim fakat sahsen yeni AC Origins ve AC Odyssey bitirdigim icin oyun gercekten fazla uzun surdu ve beni baydi ama doyurdu acikcasi.Ayni yapida bir oyun ise AC Valhalla daha sonraya birakilip, Death Stranding alinabilir. AC kadar hararetli olmayabilir ama gerilimi , gizemi ve hikayesi baya film tadinda ve doyurucu olacaktir.

Geri
Yukarı