Sürprizbozan AC Valhalla nasıl bitiyor?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saitama1

Hectopat
İyi günler bu oyunun finaline nasıl ulaşılıyor biraz baydıda hızlıca nasıl bitirebilirim? Randvinin oradaki haritadaki bütün bölgeleri müttefik mi yapmak gerekiyor? Bir de iksir için Odin olduğumuz bölümler zorunlu mu bilgisi olan var mı?

Ben o kadar sıkılmıştım ki hileyle oyunu bitirdim. Oyun sonunda birlik beraberlik şeklinde bitiyor. Zaten YouTube'dan bulabilirsiniz. Odin görevlerini ben yaptım ama anladığım kadarıyla zorunlu değil çünkü ana hikaye sadece Randvi'den aldığımız kale kuşatma görevleriyle ilerliyor. Bu oyuna nefret kusuyorum, iğreniyorum Assasin's Creed değil, kale kuşatma oyunu bu ıyy...

İyi günler bu oyunun finaline nasıl ulaşılıyor biraz baydıda hızlıca nasıl bitirebilirim? Randvinin oradaki haritadaki bütün bölgeleri müttefik mi yapmak gerekiyor? Bir de iksir için Odin olduğumuz bölümler zorunlu mu bilgisi olan var mı?

Maalesef ki evet yapmanız gerekiyor.

Oyun gerçekten bitmiyoooor sonlara doğru sadece bitirmek için oynadım. Odin olduğun bölümler zorunlu değil ama ben yaptım zaten çok uzun sürmüyor.

Ben o kadar sıkılmıştım ki hileyle oyunu bitirdim. Oyun sonunda birlik beraberlik şeklinde bitiyor. Zaten YouTube'dan bulabilirsiniz. Odin görevlerini ben yaptım ama anladığım kadarıyla zorunlu değil çünkü ana hikaye sadece Randvi'den aldığımız kale kuşatma görevleriyle ilerliyor. Bu oyuna nefret kusuyorum, iğreniyorum Assassin's Creed değil, kale kuşatma oyunu bu ıyy...

Harbi ya AC oyunlarındaki en kötü yapay zeka bu oyunda. Animasyon desen çöp. Kuşlar 2 boyut duman 2 boyut.

Ben çok sabırlı olduğum için bende inanamıyorum ama oyunu 2 kez %100 bitirdim her şeyi topladım DLC'ler dahil bu halime bende şaşkınım. Ama oyun yokluğundan olabilir.

Ya ben bütün müttefikleri aldım şimdi ne yapacağım dostlar? Asgard ve Kuzguncuk adlı görevler var Kuzguncuk osuruk osuruk görevler içeriyor yani ana görev değil. Asgard'dan mı devam ediyoruz? Ayrıca The Forgotten Saga var o nedir şu an takıldım alırım bir yardımınızı.

Ya ben bütün müttefikleri aldım şimdi ne yapacağım dostlar? Asgard ve Kuzguncuk adlı görevler var Kuzguncuk osuruk osuruk görevler içeriyor yani ana görev değil. Asgard'dan mı devam ediyoruz? Ayrıca The Forgotten Saga var o nedir şu an takıldım alırım bir yardımınızı.
Haritada yeni yer açılmış olabilir kontrol et istersen haritayı zaten haritadan ilerledikçe ana görev geliyor onu yapıyorsun. Asgard görevleri zorunlu değil optional.

Yeni konular

Geri
Yukarı