AC Valhalla nasıldır?

reddline

Centipat
Makaleler
3
Çoğu kişi AC oyunlarını korsan oynuyor ülkede ve bu sebeple firma önemsemiyor Türkiye'yi, gayet de iyi yapıyor.
Oyun fiyatları pahalı olunca millet yöneliyor tabi Türkiye için özel durum bu zaten. Allah'tan Rainbow'da var Türkçe yama oda bir şeye yaramıyor zaten.

Sinan1233

Centipat
Makaleler
1
O zaman ingilizcesi olmayan oynamasın bu oyunu mu diyelim ne saçma? Koskoca şirket çıkaramıyor mu bir Türkçe yama?
Adamlar neden sadece Türkiyede 3-5 kişi alacak diye yama yapsın. Ne sistemi olan var alacak parası olan. Şirket boşa bütçe vermiş olur.

Mert2302

Decapat
Makaleler
9
Yer
Darth Maul
Oyun fiyatları pahalı olunca millet yöneliyor tabi Türkiye için özel durum bu zaten. Allah'tan Rainbow'da var Türkçe yama o da bir şeye yaramıyor zaten.
Tamam işte, korsan oynandığı için kimsenin "Türkçe yama yok yaw" demeye hakkı yok.

Ömerrrrrr

Picopat
8 saati geride bıraktım. Çok keyif alıyorum. Biraz optimizasyon sorunları var ama hikayesi çok hoşuma gitti gerçekten dünyası, kolonimizi geliştirmeye çalışmak, görevler ve hikayesine bayıldım. İnşallah böyle devam eder

KS
yeninesil100

yeninesil100

Picopat
8 Saati geride bıraktım. Çok keyif alıyorum. Biraz optimizasyon sorunları var ama hikayesi çok hoşuma gitti gerçekten dünyası, kolonimizi geliştirmeye çalışmak, görevler ve hikayesine bayıldım. İnşallah böyle devam eder

İnşallah, görüşleriniz için teşekkürler
99 saat oynadım hala ana hikaye bitmedi. Tabi haritayı %100 bitirmeye çalışıyorum ben.

99 saat müthiş. Hikayenin ve haritanın uzun olması da iyiymiş o zaman yani yapılacak çok şeyin olması.

reddline

Centipat
Makaleler
3

Hirok

Centipat
Yer
Galax ile Yüksek RPM'de çalışıyor.
Neden kızgın attınız ki ? Ben sadece gördüm dedim. Ve Türkçe yama yok hikayeyi nasıl anlayacaksınız merak ediyorum ?
Siz gördünüz, ben oynadım. Arkadaşı yanlış yönlendirmeyin. Hem oynamamışsınız hem de eleştiri yapıyorsunuz. Bence oynayıp eleştirin.

Yukarı