AC Valhalla, Odyssey, Origins Mythology paketi 158 TL!

Bayağı iyi. Odyssey oyununa sahip olmasam alırdım.

Odyssey 150 saat oynadım DLC ile beraber her şeyi yaptım normal oyun 50-60 Valhalla da 100 saate yakın.

Eğer Valhalla'yı da oynadıysanız bir soru sormak istiyorum. Odyssey mi yoksa Valhalla mı daha iyi? Eskiden Valhalla'nın daha iyi olduğunu duyuyordum fakat son zamanlarda herkes Valhalla hakkında kötü yorum yapıyor. Hatta iki oyunu da tamamen bitirmiş bazı kişiler Valhalla'ya çöp falan diyor. Odyssey'de yan görevleri yapmaktan bıktım artık.

Eğer Valhalla'yı da oynadıysanız bir soru sormak istiyorum. Odyssey mi yoksa Valhalla mı daha iyi? Eskiden Valhalla'nın daha iyi olduğunu duyuyordum fakat son zamanlarda herkes Valhalla hakkında kötü yorum yapıyor. Hatta iki oyunu da tamamen bitirmiş bazı kişiler Valhalla'ya çöp falan diyor. Odyssey'de yan görevleri yapmaktan bıktım artık.

Odyssey DLC olarak bile Valhalla'dan daha iyi.

Gerçi aralarında pek fark yok yani ikisinin de hikayesi vasat Odyssey'nin DLC hikayeleri mükemmel oynanış olarak da Valhalla 1 tık önde.

Eğer Valhalla'yı da oynadıysanız bir soru sormak istiyorum. Odyssey mi yoksa Valhalla mı daha iyi? Eskiden Valhalla'nın daha iyi olduğunu duyuyordum fakat son zamanlarda herkes Valhalla hakkında kötü yorum yapıyor. Hatta iki oyunu da tamamen bitirmiş bazı kişiler Valhalla'ya çöp falan diyor. Odyssey'de yan görevleri.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı