AC Valhalla oynanış videosu sızdı

Alınır mı?

• Tam fiyattan bile alınır

• Alınmaz

• Çok düşük bir fiyata alınabilir.

• Ön sipariş verdim bile.

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
Herkese iyi sosyaller. Bugün sabah haberini gördüm ve izledim sonra da buraya konu açayım dedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana kalırsa Odyssey'e kıyafet giydirmişler. Neredeyse aynısı. Ashraf İsmail'in takımı olduğu için biraz ümitliydim.
Yetenek ağacı kısmen daha hoş olmuş. Onun dışında assault denen kale kuşatması eklemişler.
Yine Ubisoft tutan formülü kullanmış pek de ellememiş. Alınır mı diye sorarsanız: Epic'te Odyssey gibi 30 liraya düşerse alınır, yoksa bu oyuna para verilmez diye düşünüyorum. (Hepsi kendi fikrim, saygı çerçevesi içinde tartışabiliriz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksik. Sesleri beğenemedim, özellikle karakterimizin. Biraz ruhsuz gibi. Savaş sistemi aynı, bir değişiklik yok fark ettiğim kadarıyla. Kalelere hep öyle saldıracaksak güzel olabilir, ama sıkar bir yerden sonra. Ancak %50 veya daha fazla indiirm gördüğünde alınabilir. Watch Dogs Legion'u bekliyorum ben.

Ben Odyssey'i 28 liraya alacaktım, Origins'e o kadar benziyor ki ona bile değmez diye düşünüp almadım.
Aslında AC serisini önceden oynamayan insanlara bile sıkıcı geliyor bir süre sonra. Önceden 2. oyununu %100 save indirip bir denemiştim sonra oynayamayınca silmiştim. Birkaç yıl sonra Syndicate bedava olunca oynayayım dedim. Oyunun yarısına gelince sürekli tekrarlamaya başladı. Çete liderini öldür, çocukları kurtar, boss ile dövüş. Sonra bölgeyi ele geçir. Oyun bundan ibaretti.

Çevre ve atmosfer biraz Witcher 3'ü andırıyor. Onun dışında yetenek ağacı Skyrim'e benziyor. Savaş mekanikleri yine tırt. Kısacası yine b*k gibi oyun olacak. :D Millet de formalite icabı oynar işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı