AC Valhalla Türkçe yama var mı?

Translate yama ile oynayacağınıza Ugandaca oynayın daha çok şey anlarsınız. Animus projesini bekleyin derim, olmadı ücretsiz çeviren iki arkadaş daha var, onları da bekleyebilirsiniz. Böyle büyük oyunları anlayarak oynamak ile anlamak için çaba sarfetmek arasında fark var.

Sen-siz hitabından bile oyunun sizi içine almaya çalıştığı atmosfer bozulabiliyor.

Translate yama ile oynayacağınıza Ugandaca oynayın daha çok şey anlarsınız. Animus projesini bekleyin derim, olmadı ücretsiz çeviren iki arkadaş daha var, onları da bekleyebilirsiniz. Böyle büyük oyunları anlayarak oynamak ile anlamak için çaba sarfetmek arasında fark var.

Sen-siz hitabından bile oyunun sizi içine almaya çalıştığı atmosfer bozulabiliyor.
Animus projesi yaması sizce ne zaman sona erer? Çok takip etmediğim için hızlarını bilmiyorum, şuan %50 civarındalar.

çeviren arkadaşların projesi bitti mi acaba haberiniz var mı

çeviren arkadaşların projesi bitti mi acaba haberiniz var mı
Daha değil, ben de hala bekliyorum. %90'da imiş şuan, yakın zamanda bitecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı