AC Valhalla + WD Legion + Division 2 Warlords 90 TL

@bados123'un açmış olduğu Ubisoft Store kuponuyla beraber 250 TL yerine 90 TL tutuyor. Far Cry 6 bence para edecek bir oyun olmadığından almadım. Division 2'yi New York Warlords Edition ile sepete ekledim. 1'i çok severek oynadığımdan bunu da seveceğimi dusunuyorum. 3'ü de GeForce NOW destekli.

Eki Görüntüle 1391769
Dostum bende bu indirimde ayni oyunlari aldim ama valhalla yi ve origins in dlc lerinide alsam mi diye düşünüyorum bu indirimde.

Çok güzel indirim. Yeni Rainbow Six Siege hesabı açmayı düşünüyordum.

Alacak arkadaşlara Odyssey ve Origins'i DLC'leriyle birlikte öneririm. Valhalla Ragnarök Edition + Season Pass alırsanız Valhalla'nın tüm içeriklerine 150 TL'ye sahip olabiliyorsunuz. O da iyi bir seçenek. FPS oyunu sevenler için de Rainbow Six Siege öneririm. Sepeti tamamlamak için kullanılabilir.

Çok güzel indirim. Yeni Rainbow Six Siege hesabı açmayı düşünüyordum.

Alacak arkadaşlara Odyssey ve Origins'i DLC'leriyle birlikte öneririm. Valhalla Ragnarök Edition + Season Pass alırsanız Valhalla'nın tüm içeriklerine 150 TL'ye sahip olabiliyorsunuz. O da iyi bir seçenek. FPS oyunu sevenler için de Rainbow Six Siege öneririm. Sepeti tamamlamak için kullanılabilir.
Valhalla Ragnarök Edition + Season Pass önerirmisiniz değer mi sizce ? Kararsız kaldım ben.

Elden ring oynamamış olsam satın alırdım. Önceden de ubisoft oyunları çok özensiz ve boş geliyordu ama bir şekilde oynuyorduk ama artık hiç çekilmiyor.

Valhalla Ragnarök Edition + Season Pass önerir misiniz değer mi sizce ? Kararsız kaldım ben.
Valhalla'yı kısa süre deneyimleme şansım oldu. Sistemi çok zorluyor. Şahsen ben sistemim zorlandığı için sevmedim. Sisteminiz kaldırıyorsa öneririm elbette. Uzun bir oynanış sunuyor. Sizi bayağı bir süre tutar.

LEGEND22 ile %20 Units indirimi birlikte kullanılıyor mu?
Kullanılmaz hocam. Bu tarz kampanyalarda hangi kod daha fazla indirim yapıyorsa onu kullanmanıza izin veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı