AC Valhalla + WD Legion + Division 2 Warlords 90 TL

@bados123'un açmış olduğu Ubisoft Store kuponuyla beraber 250 TL yerine 90 TL tutuyor. Far Cry 6 bence para edecek bir oyun olmadığından almadım. Division 2'yi New York Warlords Edition ile sepete ekledim. 1'i çok severek oynadığımdan bunu da seveceğimi dusunuyorum. 3'ü de GeForce NOW destekli.

Eki Görüntüle 1391769
Bu arada Far Cry 6 para verilcek oyun değil demişsin ama Watch Dogs: Leigon var. Bence yer değiştir Far Cry 6, WD Leigon'dan kat kat iyi.
Ac valhalla zaten bunlardan ayrı seviye o kalsın, Divison'un da olayı ayrı o loot.

@Ahmetoyunbros fikirler ozneldir. Ben şahsen her ne kadar sıkıcı bulsam da Watch Dogs 1'i severek oynadım, keza Watch Dogs 2'yi de aynı şekilde.

Far Cry 3'ü çok seven biri olarak 5'i, New Dawn'ı bitirmiş bulunmaktayım. Diğer oyunları da oynama fırsatı buldum tabii. New Dawn o kadar çöptü ki seriden soğuttu. 5'e kotu diyordum, New Dawn beteri çıktı.

@Ahmetoyunbros fikirler ozneldir. Ben şahsen her ne kadar sıkıcı bulsam da Watch Dogs 1'i severek oynadım, keza Watch Dogs 2'yi de aynı şekilde.

Far Cry 3'ü çok seven biri olarak 5'i, New Dawn'ı bitirmiş bulunmaktayım. Diğer oyunları da oynama fırsatı buldum tabii. New Dawn o kadar çöptü ki seriden soğuttu. 5'e kotu diyordum, New Dawn beteri çıktı.
Zaten ben de Watch Dogs 2'yi daha çok seviyorum ama Leigon kesinlikle Far Cry 6'dan kötü almadıysan alma, onun yerine Far Cry 6 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı