Acadebi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan Ged
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 53B

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce acadebi isimli yere üye olup satış yapmış olan biri var mı? Varsa tecrübelerini güvenilir mi değil mi söyledikleri doğru mu yoksa bir çeşit dolandırma yöntemi midir yardımcı olabilir mi?

Eni nesil keriz silkeleme platformu demek isterdim ama yeni nesil değil.

Pazar yerinde "bir şeyler" sattığın bir market açıyorsun. Sisteme adam getirdikçe daha çok kazanıyorsun, onların sattıklarından da kazanıyorsun. Biyerlerden tanıdık geldi değil mi?

İhlas ve titan tuzaklarına düşen neslin çocukları Mega holdinge düştü. Akillanmadilar çiftlik banka falan düştüler. Şimdi de binlerce insan buradan kaybedecek. Babadan oğula nesil bunlar.

Instagram hesaplarına şöyle bir göz gezdirdim. Seçilen görseller, renkler fontlar ben dolandırıcıyım diye bağırıyor. Satılan ürünler de vapurda bile satılamayacak kadar dandik. Probiyotik çamaşır suyu, adacayı vs. probiyotikli çamaşır suyu ne yahu kefir mi bu?

Özetle: Uzak durun olm son üç kuruşunuzu kaptırmayın artık şöyle tiplere.

Ne zaman birisi gelip kanka 100 lira yatırıyorsun şu kadar sürede paran 10 katı oluyor giren herkes kazanıyor derse ona şunu sorarım; koca koca holdingler bir ton şeyle uğraşacağına neden buralara girmiyor? Yani madem garanti gidip fabrika açıp işçisiyle, argesiyle uğraşacağına bassın 10 milyon TL katlasın parasını.

Ne zaman birisi gelip kanka 100 lira yatırıyorsun şu kadar sürede paran 10 katı oluyor giren herkes kazanıyor derse ona şunu sorarım; koca koca holdingler bir ton şeyle uğraşacağına neden buralara girmiyor? Yani madem garanti gidip fabrika açıp işçisiyle, argesiyle uğraşacağına bassın 10 milyon TL katlasın parasını.

100 lira yatır 10000 lira olsun gibi bir şey vadetmiyorlar ama kurdukları sistem üçkağıt üzerine olduğu belli. Konuyu açtığım günden beri araştırıyorum dolandırıcı havası veriyorlar çünkü puan sistemi var diyorlar 1acb 1TL'ye eşit olduğunu söylüyorlar ama 50TL'lik ürün sattığında 11 acb 40TL'lik ürün sattığında 10 acb veriyor ve bunun yüzde 40'ını alabiliyorsun 😂. Ben buna sadece gülerim.

100 lira yatır 10000 lira olsun gibi bir şey vadetmiyorlar ama kurdukları sistem üçkağıt üzerine olduğu belli. Konuyu açtığım günden beri araştırıyorum dolandırıcı havası veriyorlar çünkü puan sistemi var diyorlar 1acb 1TL'ye eşit olduğunu söylüyorlar ama 50TL'lik ürün sattığında 11 acb 40TL'lik ürün sattığında 10 acb veriyor ve bunun yüzde 40'ını alabiliyorsun 😂. Ben buna sadece gülerim.
1 acp bir TL olduğu doğru ancak kaçırdığınız bir yer var ki sattığınız ürün üzerinden karınız %100 olmuyor ne yazık ki. Her ürünün kar marjı farklıdır yani buradaki sistem eğer sattığınız 40 TL'lik ürün %27.5 oranında bir kar marjına sahip ise sistem kazancınız 11 acp yani 11 TL'dir. Umarım açıklayıcı olmuştur. Her yeni bir ponzi oyunu-saadet zinciri değildir. Detaylı bir şekilde Acadebi Genç Girişim Platformu' nu öğrenmek ya da herhangi bir soru sormak isterseniz mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Öncelikle araştırmadan konuşan insanlar buraya da damlamışlar 😀.bir üründen %15-%40 arasında kazanıyorsun 60 TL'den 27 TL kazanacağın ürün de var 40 TL'den 12 TL de kazanacağın ürün var. Saadet zinciri ve onun diğer adları da dahil nasıl işliyor öğrenin sonra yazın sonra 2 gün sonra keşke katılsaydık diye ağlamayın.😀😀

Öncelikle araştırmadan konuşan insanlar buraya da damlamışlar 😀.bir üründen %15-%40 arasında kazanıyorsun 60 TL'den 27 TL kazanacağın ürün de var 40 TL'den 12 TL de kazanacağın ürün var. Saadet zinciri ve onun diğer adları da dahil nasıl işliyor öğrenin sonra yazın sonra 2 gün sonra keşke katılsaydık diye ağlamayın.😀😀
Haklı olabilirsiniz, yine de acadebi hakkında şüphelerim var. Saadet zincirine de acadebi'ye girişte de belli bir ücret ödeniyor. Sonrasında ise saadet zincirinde kazanmak için, acadebide de daha çok kazanmak için sisteme insan getirmek gerekiyor, çünkü o insanlar üzerinden komisyon alınacak. Acadebiyi saadet zincirinden ayıran nokta burada bizim aracılığımızla sisteme katılan kişinin ürün satmasından alınacak komisyon olur yani ortada bir ürün var. Ancak öte yandan da o ürünün kalitesine güvenilir mi bilemiyorum. Örneğin acadebinin önceden beri satmakta olduğu Prowill veya Luis Bien markalarını hiç duymamıştım. Tabi ki içeriği bilmediğim için kötü bir şey söyleyemem ama insanda yine de şüphe uyanıyor. O ürünlerin kendi sayfasındaki fiyatlarla acadebideki fiyatların karşılaştırılması mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Aslında bu noktada insanların aklında çok soru işareti var bence. Acadebiyi incelediğimde deniyor ki ya amazon gibi bir e-ticaret mantığından yola çıkıp halihazırda var olan ürünleri kendi mağazanıza eklersiniz ya da kendi ürününüzü kendiniz üretirsiniz; örneğin kahve, çay karışımı gibi. Yalnız bence böyle şeyler tavsiyeyle olmamalı, bitki karışımları sağlık açısından uygunsuz olabilir diye düşünüyorum. Rastgele yapılmamalı yani. Youtube vidyolarını da izledim, genel olarak 'Çok kazanacaksınız, borcunuzu ödeyeceksiniz.' deniyor. Bir şirketin daha somut bilgiler aktarmasının daha uygun olacağını düşünüyorum. Kıbrıs.net haberlerinde acadebinin yeni nesil bir saadet zinciri olduğu da kamuoyuna duyrulmuş. Şu ana kadarki saadet zincirlerinin ilk oluşumunun Kıbrıs'ta olduğunu araştırmıştım. Neyse umarım ben bu kadar soru işaretinde yanılıyorumdur da Türkiye kazanır diyorum. Sizlere başarılar, ben katılmamayı tercih ediyorum.

Haklı olabilirsiniz, yine de acadebi hakkında şüphelerim var. Saadet zincirine de acadebi'ye girişte de belli bir ücret ödeniyor. Sonrasında ise saadet zincirinde kazanmak için, acadebide de daha çok kazanmak için sisteme insan getirmek gerekiyor, çünkü o insanlar üzerinden komisyon alınacak. Acadebiyi saadet zincirinden ayıran nokta burada bizim aracılığımızla sisteme katılan kişinin ürün satmasından alınacak komisyon olur yani ortada bir ürün var. Ancak öte yandan da o ürünün kalitesine güvenilir mi bilemiyorum. Örneğin acadebinin önceden beri satmakta olduğu Prowill veya Luis Bien markalarını hiç duymamıştım. Tabi ki içeriği bilmediğim için kötü bir şey söyleyemem ama insanda yine de şüphe uyanıyor. O ürünlerin kendi sayfasındaki fiyatlarla acadebideki fiyatların karşılaştırılması mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Aslında bu noktada insanların aklında çok soru işareti var bence. Acadebiyi incelediğimde deniyor ki ya amazon gibi bir e-ticaret mantığından yola çıkıp halihazırda var olan ürünleri kendi mağazanıza eklersiniz ya da kendi ürününüzü kendiniz üretirsiniz; örneğin kahve, çay karışımı gibi. Yalnız bence böyle şeyler tavsiyeyle olmamalı, bitki karışımları sağlık açısından uygunsuz olabilir diye düşünüyorum. Rastgele yapılmamalı yani. Youtube vidyolarını da izledim, genel olarak 'Çok kazanacaksınız, borcunuzu ödeyeceksiniz.' deniyor. Bir şirketin daha somut bilgiler aktarmasının daha uygun olacağını düşünüyorum. Kıbrıs.net haberlerinde acadebinin yeni nesil bir saadet zinciri olduğu da kamuoyuna duyrulmuş. Şu ana kadarki saadet zincirlerinin ilk oluşumunun Kıbrıs'ta olduğunu araştırmıştım. Neyse umarım ben bu kadar soru işaretinde yanılıyorumdur da Türkiye kazanır diyorum. Sizlere başarılar, ben katılmamayı tercih ediyorum.

Arkadaşlar, ACADEBİ'de takım oluşturarak kazanç katlandığı doğrudur ama kesinlikle Saadet zinciri değildir. Bir çok firmanın ( Avon, Farmasi vb) dijitalleşmiş halidir. Üstelik üniversite öğrencilerine ücretsiz mağaza açma imkanı sunarak, bireylerin mağazalarından yaptığı satışla topladıkları ACP karşılığında bir arkadaşına yine ücretsiz mağaza açabiliyor. Para ile satılan platformlar tamamen profesyonel düşünenler içindir. Kobi, Girişimci ve Tüketiciyi buluşturan alt yapısı geniş e ticaret yasasına harfiyen uyan çok büyük bir platformdur ACADEBİ.
Bahsi geçen Kıbrıs merkezli olduğu da katiyen yalandır. ACADEBİ, Demstart Bilişim A. Ş ye aittir. Merkez; Ritim İstanbul, Maltepe'dir.
Yönetim kurulu daha önce birçok ünlü holding ve firmalarda genel müdürlük, danışmanlık yapmış ve duayen isimlerden oluşuyor.
Daha da anlatmak istesem saatler sürebilir.
Lütfen ön yargılarınızdan kurtulun. Herkes dolandırıcı değildir. Bu ülkeye çok büyük katma değer katacak bir yapıdır ACADEBİ.
Hayırlı günler dilerim.

😂😂 Aynen sen böyle gülmeye devam et. Günü geldiğinde onlar da sana gülecek. Böyle bir fırsata gülüp geçtiğin için. Senin tek sorunun araştırıp soruşturmadan bol kefeden sallamak. Seni biraz da olsa düşünmeye davet ediyorum. Gerçi hoş, onu da nasıl yapacaksın, bilmiyorum.

Geri
Yukarı