Access Point ağ üzerinden erişememe sorunu

Hasan_Can

Hectopat
Daha fazla  
Modemime bağlı 1 adet Access Point bulunmakta fakat ben kendi bilgisayarımdan bu Access Point arayüzüne erişim sağlayamıyorum. LAN IP 192.168.0.2 olarak gözüküyor ama her denememde bağlantı reddedildi hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Access Point'i nasıl yapılandırdığınıza göre de değişebilir bağlantı şekilleri. Örneğin ben Wi-Fi ağımı genişlet olarak kullanıyorum. Aynı ad üzerinden kablosuz ağımı yine kablosuz olarak genişletiyor. Kablo bağlamadan giremiyorum.

Marka model nedir?

Access Point markası nedir ? Çalıştığım yerde 3 adet vardı bir tanesine bende aynı hatayı alıyordum kablolu olarak genişletiyordum. Daha sonra kablosuza geçmek istediğim için ayarlara girdiğimde aynı hatayı verdi. Söküp baştan başlattım ve Access Pointi ethernet kablosu ile bilgisayara bağlayıp girdim sorunum çözüldü.

Bu arada kullandığım cihaz Linksys.

Acces Point modeli Everest ewr f303 ufak bi karmaşa olmuş accespointe bağlı şekilde erişim sağladım klavye azizliğine uğramışım hem kablolu hem kablosuz olarak dağıtım yapıyor şimdi benim bilgisayarım modeme bağlı buradan accespointe erişim yapmak istiyorum mümkün müdür ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı