Access Point önerisi

SavixieN

Decapat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar,

Access Point yanlış bilmiyorsam Wi-Fi sinyallerini güçlendiriyor. Annem en arka odada kaldığı için Wi-Fi çekmiyor. Sanırım bir Access Point'e ihtiyacımız var. ZyXEL kablosuz Millenicom'dan gelen modemi kullanıyorum. F/P olarak bir tane Access Point önerir misiniz? Kurulumu nasıl oluyor?

Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu güzel bir cihazdır. Üç farklı modu olması ise kullanım alanını arttırıyor. İstersen kablosuz olarak menzil genişletici amaçla kullanabilirsin.(Router moduna göre daha yavaş olur kablosuz modlar.) İstersen kablo ile modeme bağlayıp router olarak kullanabilirsin. Ayrıca access point olarak da kullanabilirsin.
https://www.hepsiburada.com/tp-link...il-genisletici-access-point-router-p-BD801464
Bütçe yok.
Bu bir modem router veya menzil genişletici olarak kullanılmaz.
Edit: Detaylı bakmamışım farklı modları varmış. Fakat aynı zamanda modem olduğu için fiyat artıyor.

Bu bir modem router veya menzil genişletici olarak kullanılmaz.
Hayır kullanılabiliyor. Bakınız modları.
KUEEcLR2x2oOErHyibsnFw-_RTf5-N_j3aMieya2htu_rcMYDiRNLkReA2ijJRRj9N_JVN6bYXg8ZvjwWuLjXMBFhtVGz5yyulmVId-GwF1qkEo3oh--nf7bpc5Xf3TuLQ

Merhaba, yeni konu açmamak için buraya yazayım dedim. Modem evin alt katında ve odam üst katta olduğundan tek diş çekiyor veya hiç çekmemek arasında gidip geliyor internetim. Modem olarak Keenetic Extra DSL kullanıyorum. Bu access point, router, genişletici vs. nedense senelerdir kafama oturmadı hepsi aynı şeymiş gibi geliyor. 😂 Yapmak istediğim şey aşağıdan modemden ethernet kablosu ile interneti alıp üst katta kuracağım almayı planladığım ürüne kablolu bağlantı yapıp bu kablolu bağlantıyı kablosuz bağlantı olarak sunmak. Bunu yapabiliyor muyuz. ? Keenetic ürün almak istiyorum yine ne önerirsiniz acaba. ?

Yeni konular

Geri
Yukarı