Acer 5745G NVIDIA 330M ve Intel HD Graphics Birlikte Güncel Sürücü Kullanımı Sorunu

Win 7'ye geçince birşey yapma benim dediklerimi yap sırasıyla.
Acer 5745G NVIDIA 330M ve Intel HD Graphics Birlikte Güncel Sürücü Kullanımı Sorunu
Burada win 7 kur dedikten sonra olanları yap.

Windows 7 kurdum.

Bu alıntıdakileri yaptım Intel Driver'ı yükledi fakat NVIDIA driverları yüklemedi.

Ben de LaptopVideo2Go: Drivers

Buradan modlanmış inf dosyasını denedim yükledi, yeniden başlattım bilgisayarı ve ekran kartını görmüyor ve bir hata veriyor. Hatalar da resimde mevcut.
1.PNG
2.PNG

3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar format atın. Dediklerimin dışına çıkacaksan yardım istemeyin.

Dediklerinizi yaptım ama olmadı, ek olarak sonra dediklerimi yaptım tekrar format attıktan sonra isterseniz bilgisayara teamviever ile bağlanın siz yapın.

Final haftasında olmama rağmen meraktan windows 7 ye format attım. Final haftasından sonra (yaklaşık 2 hafta) tekrar windows 7 ye format atarım, müsait olursanız ya da mümkünse teamviewer ile bağlanıp bakabilirsiniz.

Kolay gelsin, teşekkürler.

Intel'i devre dışı bırakıp sürekli NVIDIA kullanın. Pil sorunu için de cihazınızın bataryasını yenileyin, zaten zamanı gelmiştir.
Şimdi sadece NVIDA kullanıyorum, bataryayı değiştirdim. Fakat güç tasarrufu için Intel'i kullanmak istiyorum basit uygulamalarda o olmuyor. Yapacak bir şey gözükmüyor gibi. 1-2 yıla son model bir dizüstü almayı planlıyorum. Tavsiye için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı