Acer AN515-55 Nitro 5 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Acer-Nitro-5-AN515-55-04.jpg

Acer’ın yeni kasasıyla ve güncel bileşenlerle karşımıza çıkan Nitro 5 serisinden AN515-55 modelini inceledik. Performans testleri, tasarım ve donanım özellikleriyle işte yeni Nitro 5… Acer’ın Nitro serisi dizüstü bilgisayarlarını daha önce de yayınımızda incelemiştik. Acer bu dizüstü bilgisayarları yeni nesil Intel ve AMD işlemcilerle donatarak güncellenmiş Nitro 5 serisini piyasaya çıkarıyor. Yeni onuncu nesil Intel […]

Devamı: Acer AN515-55 Nitro 5 Dizüstü Bilgisayar İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu konuda sıkıntı yaşıyorum. Sorunun ne olduğunu somut bir biçimde keşke öğrenebilsem.

Bu konuda sıkıntı yaşıyorum. Sorunun ne olduğunu somut bir biçimde keşke öğrenebilsem.

Bende de aynı sorun var. Lütfen yardımcı olun!

"4 bölgeli RGB aydınlatma sadece bizim incelediğimiz gibi Intel işlemcili modellerde sunulmuş." diyorsunuz da benimkisinde sunulmamış. Buna benzer bir söylemi çeşitli inceleme videolarından veya tesadüfen bu inceleme sayfanızdan okumuştum. Benimkisi NH.Q7JEY.002 modeli, alınca fark ettim, dört bölgeli klavye aydınlatmasının olmadığını. Kafamın bir yerinde kalmış olmalı, Intel işlemcili modellerinde var diye.

"4 bölgeli RGB aydınlatma sadece bizim incelediğimiz gibi Intel işlemcili modellerde sunulmuş." diyorsunuz da benimkisinde sunulmamış. Buna benzer bir söylemi çeşitli inceleme videolarından veya tesadüfen bu inceleme sayfanızdan okumuştum. Benimkisi NH.Q7JEY.002 modeli, alınca fark ettim, dört bölgeli klavye aydınlatmasının olmadığını. Kafamın bir yerinde kalmış olmalı, Intel işlemcili modellerinde var diye.
Nitro Sense uygulaması ile kontrol ettiniz mi ? Hangi Intel işlemcili modeli bir de ? Muhtemelen 2020 model değil sizinki ya da gözünüzden kaçtı.

Özellikler nedir ? Nitro Sense ile deneyin. Olmaması mümkün değil.
Eki Görüntüle 849375
Beni umutlandırdınız şimdi. Nitro Sense programında gözükmüyor, acaba sürücüsü yüklenmemiş mi o yüzden mi? Ne yapmalıyım gözükmesi için
Özellikler nedir ? Nitro Sense ile deneyin. Olmaması mümkün değil.
Eki Görüntüle 849375
Özellikleri burada i7-10750H ve GeForce® GTX 1650Ti

Yeni konular

Geri
Yukarı