Acer Aspire 3 A315-42 laptopa RAM önerisi

selimdiskaya52

Decapat
Daha fazla  
Acer Aspire 3 A315-42 AMD Ryzen 7 3700U 8 GB
Bahsettiğim model laptopa sahibim RAM takviyesi yapmak istiyorum. Bu laptopa sahip olup RAM takviyesi yapan arkadaşlar hangi RAM'i kullandınız veyahut önerebileceğiniz RAM var mı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
içerisindeki ram ;

ben bunu alacağım çünkü uyumlu ram olarak tek bu gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    105,1 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    78,9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Teşekkür ederim inceliyorum bunu satın almaya yakınım.

Tabii

Buyurun bundan alırsanız sorunsuz çalışacaktır.
İçerisindeki RAM;

Ben bunu alacağım çünkü uyumlu RAM olarak tek bu gözüküyor.

Mevcut RAM'in frekansı 2666 MHz neden yanlış öneri yapıyorsunuz?

Crucial Basic almamı tavsiye ediyorsunuz o zaman.
https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-...4357.h[ATTACH type="full"]1330542[/ATTACH]tml

RAM'imin 2400MHz olduğu yazıyor burada 2666MHz sorunsuz çalışır mı?
Screenshot_4.png

Ek olarak bu bilgisayara hard disk takılıyor mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    41,9 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:

Kardeşim benim, ben burada yanlış bir öneride bulunmadım. Bu laptop bende var ve içerisindeki mevcut RAM frekansı 2400 MHz Hynix hMA81GS6Afr8n diye geçmektedir. Ben burada yanlış bir şey görmüyorum, varsa yanlışım söyle veya göster. Laptop 2666 MHz destekliyor mu? Orasını bilemem fakat bildiğim kadarıyla öyle bir açıklama Acer tarafından yapılmadı kendi forum kısmında bu sorular soruldu.
Ek olarak bu bilgisayara hard disk takılıyor mu?

Evet takılıyor.

Kardeşim benim, ben burada yanlış bir öneride bulunmadım. Bu laptop bende var ve içerisindeki mevcut RAM frekansı 2400 MHz Hynix hMA81GS6Afr8n diye geçmektedir. Ben burada yanlış bir şey görmüyorum, varsa yanlışım söyle veya göster. Laptop 2666 MHz destekliyor mu? Orasını bilemem fakat bildiğim kadarıyla öyle bir açıklama Acer tarafından yapılmadı kendi forum kısmında bu sorular soruldu.

Evet takılıyor.

Adam CPU-Z ile göstermiş orada ki 1333 MHz değerini 2 ile çarpıcaksın çıkan da RAM MHz değeridir boş yapma bilgin yoksa hem senin ki öyle diue herkesin ki öyle olacak diye bir mesele yok.

Adam CPU-Z ile göstermiş orada ki 1333 MHz değerini 2 ile çarpıcaksın çıkan da RAM MHz değeridir boş yapma bilgin yoksa hem senin ki öyle diue herkesin ki öyle olacak diye bir mesele yok.

Ben içerisindeki RAM'den bahsediyorum sen diyorsun 2666 MHz RAM olsun bende diyorum ki olsun fakat diyorum içerisindeki RAM 2400 MHz bir RAM bunda anlaşalım okey.
Şunu eklemek istiyorum Acer sitesinde bu laptop 2666 MHz RAM oluyor mu yazmıyor böyle bir şeyde var.

Geri
Yukarı