Acer Aspire 3 A315 42G'ye nasıl HDD takılır?

vPhantom

Kilopat
Daha fazla  
Acer Aspire 3 A315 42g PC'ye sahibim depolama yeri yetersiz olduğu için hard disk için ayırılan boşluğa SSD takmak istiyorum. PC'de M.2 SSD var ve hard disk boşluğu mevcut ama bağlama için kablo göremedim internette bu kabloyu nasıl bulabilirim?

1660158672537.png

1660158719167.png

1. resim benim PC ile aynı ama benden 2. resimdeki kablo hiç çıkmadı.

Up.

Son düzenleme:
Acer Aspire 3 A315 42g PC'ye sahibim depolama yeri yetersiz olduğu için hard disk için ayırılan boşluğa SSD takmak istiyorum. PC'de M.2 SSD var ve hard disk boşluğu mevcut ama bağlama için kablo göremedim internette bu kabloyu nasıl bulabilirim?

Eki Görüntüle 1481191

Eki Görüntüle 1481194

1. resim benim PC ile aynı ama benden 2. resimdeki kablo hiç çıkmadı.

Up.
Yani satılan bir ürün 2.elde bulabilirsiniz. 50 tl civarına
ama içerisinden çıkması lazımdı, kutusuna falan bir bakın.

İçerisinde direkt bulunan bir port olması lazım normalde.

Bu konuyu daha yeni açtım oraya da bakabilir misiniz?

İnternetten HDD connector aldım bir kablo bende 250 TL tuttu ve şu an bir problem yok laptop modeli ile aratarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sabitleme olayını nasıl hallettiniz hocam. Aldığınız ürünün linkini atma şansınız var mı? Evde Lenovo laptoptan çıkan bir kablo var acaba onu kullanabilir miyim?

Galiba evet, Acer Aspire A315-42g/R25U. Lenovo laptop içinden çıkan kabloyu dün dediğiniz porta denedim girdi fakat SSD olmadığı için çalışıyor mu diye deneyemedim acaba o kablo olur mu siz modele göre mi aldınız yoksa universal bir giriş mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı