Acer Aspire 3 A315 BIOS güncelleme

ulastoprak

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben BIOS'umu güncellemek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Normalde 4 GB RAM vardı, ben 8 yaptırdım. Sistemim şu şekilde:
  • Windows 7
  • 8 GB RAM
  • 4 GB ekran kartı (benim kullanabildiğim 512MB)

BIOS'umda VRAM artırma yeri gözükmüyor. Ben BIOS'umu VRAM'i artırmak için güncellemek istiyorum.

Laptolarda bu özellikler kısıtlıdır. Arama yerine msinfo32 yazıp kontrol edin. Daha sonra üretici sitesinden de kontrol edin. Daha günceli varsa olur. Fakat menü olayının değişeceğini zannetmiyorum.

Merhaba, ben BIOS'umu güncellemek istiyorum ama nasıl yapılacağını bilmiyorum. Normalde 4 GB RAM vardı, ben 8 yaptırdım. Sistemim şu şekilde:
  • Windows 7
  • 8 GB RAM.
  • 4 GB ekran kartı (benim kullanabildiğim 512MB)

BIOS'umda VRAM artırma yeri gözükmüyor. Ben BIOS'umu VRAM'i artırmak için güncellemek istiyorum.

AIDA 64 ile BIOS sürümünüzü öğrenin Acer destek sayfasına girerek modelinizi aratın orada en son BIOS güncellemesine ulaşabilirsiniz.

Atabilirsiniz. Arkadaşlar da bakarlar. Ekran görüntüsü olarak paylaşın.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    302,9 KB · Görüntüleme: 76
  • a.png
    a.png
    306,5 KB · Görüntüleme: 48
  • a.png
    a.png
    306,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Adsız.png
    Adsız.png
    302,9 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de A315-23 model bir laptop kullanıyorum BIOS'lar maalesef kilitli olarak geliyor. BIOS güncellemesi de gelmiş değil. Bir de neden Windows 7 kullanıyorsunuz? Sürücü uyuşmazlığı da olabilir. 8.1'e vesaire geçmeyi denediniz mi?

Diğer işletim sistemlerinde bilgisayarım çok kasıyor.
Genelde oyun oynuyorum.
Benim BIOS'um şu an 1.12 gözüküyor Acer'in sitesinde seri numarasını girince 1.25 gözüjküyor yapsam sıkıntı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı