Acer Aspire 3 iyi midir?

denzpinkman

Femtopat
Daha fazla  
Hocam bende bunun AMD lisi var benimki de Aspire 3, 2 yıldır bu laptopu kullanıyorum ve vlaoda aşağı yukarı Valorant'ta 70 80 FPS ısınmazsa eğer ısınırsa 40'a 30'a bile düşebiliyor CS de akıcı oynatabiliyor 4:3 te LoL'de 4; 3'te 60 FPS üstü alıyor ama 16:9 da kasıyor hatta 30'a bile düşebiliyor yerinizde olsam masaüstü alırdım ben aldım pişman oldum sizde olmayın iyi akşamlar(laptopta kronik ısınma sorunu var soğutucu çok kötü yerde soğutucu olmadan kullanılmaz)

Alma hiç bence bende Aspire 3 kullanıyorum ama bende Intel olan ve aşırı berbat. Bir de depolama alanı HDD olduğundan dolayı bir zaman sonra çok yavaş çalışmasını demiyorum. Oyun performansına gelinceyse CS:GO'da sırf bu bilgisyar yüzünden bir kere 1 aylık rekabetçi banı yemişdim çünkü haritayı açması 1 saat sürmüşdü. Şu an yalnız Mirage oynuyorum bu bilgisayarla çünkü başka haritalar daha çok detaylı olduğundan bilgisayar el-fatiha oluyor. Hiç alma çok daha iyileri var ondan.

Alma hiç bence bende Aspire 3 kullanıyorum ama bende Intel olan ve aşırı berbat. Bir de depolama alanı HDD olduğundan dolayı bir zaman sonra çok yavaş çalışmasını demiyorum. Oyun performansına gelinceyse CS:GO'da sırf bu bilgisyar yüzünden bir kere 1 aylık rekabetçi banı yemişdim çünkü haritayı açması 1 saat sürmüşdü. Şu an yalnız Mirage oynuyorum bu bilgisayarla çünkü başka haritalar daha çok detaylı olduğundan bilgisayar el-fatiha oluyor. Hiç alma çok daha iyileri var ondan.

Hocam çok sonra gördüm mesajınızı lakin aldım ben ve memnunum CS:GO akıcı 170-230 arasi alıyorum Valorant LoL'de aynı.

Aspire
Hocam çok sonra gördüm mesajınızı lakin aldım ben ve memnunum CS:GO akıcı 170-230 arasi alıyorum Valorant LoL'de aynı.
Aspire 3'ün iki modeli var. Biri oyun için biri ben belirttiğim intel olan yani ofis için. Yinede iyi oyunlar dilerim.

Aspire.

Aspire 3'ün iki modeli var. Biri oyun için biri ben belirttiğim Intel olan yani ofis için. Yine de iyi oyunlar dilerim.

İlginç hocam bu arada bendeki Aspire 3'ün özellikleri 8 GB RAM DDR4 NVIDIA MX350 2 GB 512 GB SSD Intel i5 1135G07.
11000 TL'ye aldım.
Sizdeki nasıl bir modelmiş öyle ilk defa duydum çok eski model herhalde.

İlginç hocam bu arada bendeki Aspire 3'ün özellikleri 8 GB RAM DDR4 NVIDIA MX350 2 GB 512 GB SSD Intel i5 1135G07.
11000 TL'ye aldım.
Sizdeki nasıl bir modelmiş öyle ilk defa duydum çok eski model herhalde.
4GB RAM
İntel UHD graphics 600 1GB
500GB HDD
İntel Celeron(R) N4000
bendeki sistem bu

Geri
Yukarı