Acer Aspire 3 serviste 8 GB RAM'den 4 GB'ye düştü

canberk3123

Decapat
Yer
konya
Daha fazla  
Acer'dan Aspire 3 almıştık 8 GB RAM'li sonra bir ara bilgisayarın ekranı kendılığınden kalktı, yetkılı servise gönderdik. Geldiğinde 4 GB RAM vardı içinde ve 2 RAM girişi var, 1 tanesi aktif gözüküyordu. Altını açmaya korktuk garantiden çıkar diye. Şu an yetkili servise gönderdik. RAM yerınden oynamış veya takılı olmayabilir de. Eğer içinde 4 GB RAM'ı yoksa yerıne yenısını takarlar mı? Hiçbir şekilde PC'yi altını açmadık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer'dan Aspire 3 almıştık 8 GB RAM'li sonra bir ara bilgisayarın ekranı kendılığınden kalktı, yetkılı servise gönderdik. Geldiğinde 4 GB RAM vardı içinde ve 2 RAM girişi var, 1 tanesi aktif gözüküyordu. Altını açmaya korktuk garantiden çıkar diye. Şu an yetkili servise gönderdik. RAM yerınden oynamış veya takılı olmayabilir de. Eğer içinde 4 GB RAM'ı yoksa yerıne yenısını takarlar mı? Hiçbir şekilde PC'yi altını açmadık.
Bence takarlar. Umarım şey olmaz "Kardeşim senin ramler uyumsuz onu 4 yaptık al buyur" falan olmaz

En kötü durumda içindedir takılamamıştır. Servisin çalma gibi durumu zor.
acer sikayette okumuştum benım gıbı bır durum daha yaşayan vardı Acer Teknik Servis Parça Kaybolması

En kötü durumda içindedir takılamamıştır. Servisin çalma gibi durumu zor.

Hocam aradan 2 yıl geçmiş ama eğer merak ettiyseniz yedek servise gittikten sonra altını açan arkadaş RAM'i yerine oturtamamış ve RAM yerine oturmadıgından gözükmemiş ve işin kötü yanı laptopu oraya verdikten sonra içine bir ton Acer'ın saçma sapan uygulamalarını indirmişler geldiğinde onları silmek için çok uğraşmıştım.

Son düzenleme:
acer sikayette okumuştum benım gıbı bır durum daha yaşayan vardı Acer Teknik Servis Parça Kaybolması

Hocam aradan 2 yıl geçmiş ama eğer merak ettiyseniz yedek servise gittikten sonra altını açan arkadaş RAM'i yerine oturtamamış ve RAM yerine oturmadıgından gözükmemiş ve işin kötü yanı laptopu oraya verdikten sonra içine bir ton Acer'ın saçma sapan uygulamalarını indirmişler geldiğinde onları silmek için çok uğraşmıştım.
Acer'ın düz serilerinin uygulamaları çok sakat valla. NitroSense ve PredatorSense ise fena değil. Eski Acer kullanıcısıyım anlıyorum sizi :)

Acer'ın düz serilerinin uygulamaları çok sakat vallahi. NitroSense ve PredatorSense ise fena değil. Eski Acer kullanıcısıyım anlıyorum sizi :)

Hocam artık TYT AYT zamanı geldi ben bunu yazdığımda LGS'ye çalışıyordum aradan zaman ne kadar hızlı geçmiş neyse bu yorumada bir 2 3 yıl sonra dönerim görüşürüz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı