Acer aspire 4732z ekran kartı değişimi

emstad

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Benim acer aspire 4732z modelli laptopum var. Mobile intel(R) 4 series Express chipset family 796 mb ekran kartı takılı. Ben onu değiştirebilir miyim? Olumsuz yanıt vermeyin değiştirmek istiorum çünkü :)

The Psycho

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Laptop'un ısınmıyor mu bendede Acer Aspire 5741g var yanıyor resmen kaliteli ekran kartı taksam alevlenir herhalde.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
En iyi cevaplar
759
Yer
İstanbul
Olumsuz bir haber mi? Önce ilk kötü haberi vereyim: senin bir ekran kartın yok. Mobile intel(R) 4 series Express chipset family, işlemci içine gömülü grafik işlemci oluyor. Bu da demek oluyor ki senin ekran kartın onboard, bütünleşik. İkinci haber ise tabii ki bu ekran kartının değişmeyeceği.

KS
emstad

emstad

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Doğru diyorsun çok pis ısınıyor oyunlarda kasma yapıyor ama sorun olacağını sanmıyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Şimdi recep abi olmadı dediğin ekran kartı gömülü anakarta onu anladım diğeri ekran kartının değişmeyeceğı lafını anlamadım yani ekran kartı takamazmıyım :(

- - - Güncellendi - - -

bide bişey diyeceğim cs 1.6 da bile kasma yapıyor önceden yapmıyordu onu nasıl düzeltebilirim format felan dersek onları çok denedim olmuyor

KS
emstad

emstad

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Recep abi beni üzecek bi haber ama yardımcı oldugun için saol :)

Yeni konular

Yukarı