Acer aspire 4732z ekran kartı değişimi

OldTurk

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim acer aspire 4732z modelli laptopum var. Mobile intel(R) 4 series Express chipset family 796 mb ekran kartı takılı. Ben onu değiştirebilir miyim? Olumsuz yanıt vermeyin değiştirmek istiorum çünkü :)

Olumsuz bir haber mi? Önce ilk kötü haberi vereyim: senin bir ekran kartın yok. Mobile intel(R) 4 series Express chipset family, işlemci içine gömülü grafik işlemci oluyor. Bu da demek oluyor ki senin ekran kartın onboard, bütünleşik. İkinci haber ise tabii ki bu ekran kartının değişmeyeceği.

Doğru diyorsun çok pis ısınıyor oyunlarda kasma yapıyor ama sorun olacağını sanmıyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Şimdi recep abi olmadı dediğin ekran kartı gömülü anakarta onu anladım diğeri ekran kartının değişmeyeceğı lafını anlamadım yani ekran kartı takamazmıyım :(

- - - Güncellendi - - -

bide bişey diyeceğim cs 1.6 da bile kasma yapıyor önceden yapmıyordu onu nasıl düzeltebilirim format felan dersek onları çok denedim olmuyor

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı