Acer Aspire 5 A515-44 model cihazda HDD slotu var mı?

LyooneL

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç böyle işlerle ugraşmadım. Laptopun içi çok karışık geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkteki cihazı kullanıyorum. YouTuber arkadaş içini açmış. Acaba bunun içinde SSD slotuntan hariç extra olarak HDD takmak için uygun slot var mı? Anlayan arkadaşlar slot yerı görüyor mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hali hazırda SATA SSD varsa HDD girişi için yer yoktur büyük ihtimalle.

Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç böyle işlerle ugraşmadım. Laptopun içi çok karışık geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkteki cihazı kullanıyorum. YouTuber arkadaş içini açmış. Acaba bunun içinde SSD slotuntan hariç extra olarak HDD takmak için uygun slot var mı? Anlayan arkadaşlar slot yerı görüyor mu? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1 adet SATA 1 adet M.2 yuvası bulunuyor. Eğer M.2 haricinde HDD/SSD takılı ise yer yoktur.

Evet ekleyebilirsiniz (ama HDD tepsisi yoksa HDD tepsisi almanız gerekir), rica ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı