Acer Aspire 5742G anlık donma sorunu

HDD hata onarma için Windows kurulu (C:\) olan ve diğer bölümler (D:\,E:\) varsa bunların üzerinde sağ tıkla Özellikler seçip resimdeki adımları uygulayın.Eki Görüntüle 173067
Yok hocam orası da sorunsuz görülüyor. Windows 10 Home 64Bit iso temiz olarak indirebileceğim bir yer var mı ? indirdiğimi bulamıyorum... Son bir format daha atayım olmadı ekran kartında demektir sorun.

yok hocam temiz kurulum yaptım gene değişen bir şey olmadı. Sadece artık 1 dakikada değil 2 dakikada anlık takılmalar oluyor o kadar. Sanırım dediğiniz gibi sorun ekran kartında.

hocam gene rahatsız ediyorum aklıma bir şey takıldı siz veya bilgisi olan diğer arkadaşlara sormak istiyorum.
Bilgisayarı formatladıktan sonra resimde görülen "görüntü bağdaştırıcıları" kısmında HD İntel Graphics görülüyordu. Nvidia Ekran kartı driver'ı yükledikten sonra "görüntü bağdaştırıcıları" kısmanda sadece Nvidia görünmeye başladı. Bu durum normal mi ? bir çok kullanıcı da her iki Ekran bağdaştırıcısı da bu sekme altında görülüyor. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• görüntü.png
    görüntü.png
    129,6 KB · Görüntüleme: 115
Bu hangisini kullanacağına bağlı. Intel kullanacaksanız Bios ayarlarına girip etkinleştirebilirsiniz. Nvidia devre dışı kalır Intel kullanırsın.

Bu hangisini kullanacağına bağlı. Intel kullanacaksanız Bios ayarlarına girip etkinleştirebilirsiniz. Nvidia devre dışı kalır Intel kullanırsın.
Hocam resmi forumda başka bir kullanıcıdan kopyaladım. Demek istediğim mevzu aynen resimdeki gibi. Her iki kartın da aygıt yöneticisinde görünmesini soruyorum.

Dosya Ekleri

• dadadada.jpg
    dadadada.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 80
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı