Acer Aspire 5742G BIOS Güncellemesi

İyi akşamlar herkese. bi konuda yardımınızı rica edicem. Acer Aspire 5742G bilgisayarıma acerin sitesinden en son Bios gücellemesini indirdim. Gücelledikten sonra yeniden başlattı bilgisayarı fakat
"Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor"

Hatası veriyor. bu arada bios son sürümü w7 uyumlu var en son Acer sitesinde.benim w10 kurulu. Acaba ondan dolayımı sorun oldu. Bilgisayarla ilgili pek bilgim yok. Şuan sıfırlıyorum bilgisayarı.yardım ederseniz sevinirim.teşekkürler şimdiden.

Ayrıca elle driver nasıl kurabilirim?
Elle driver derken? Kendiniz olarak mı yöntem olarak mı?
Yöntem olarak soruyorsanız aygıt yöneticisinden güncelle yapıp dosya yolunu gösterip yapabilirsiniz.
Kendiniz güncelleme nasıl bulur ve yüklerim derseniz. Aygıt kimliği ile model ile güncel olanı bulabilirsiniz. Üretici sitesinden de temin edebilirsiniz eski de olsa.
Merhabalar BIOS güncelledim. Bunun bana ne artısı vardır?
Hangi sürümden hangi sürüme yükselttiniz bilmiyorum O yüzden en güncel sürücünün sürüm notunu paylaşayım:
Termal tablonun güncellendiği yazıyor.

Elle driver derken? Kendiniz olarak mı yöntem olarak mı?
Yöntem olarak soruyorsanız aygıt yöneticisinden güncelle yapıp dosya yolunu gösterip yapabilirsiniz.
Kendiniz güncelleme nasıl bulur ve yüklerim derseniz. Aygıt kimliği ile model ile güncel olanı bulabilirsiniz. Üretici sitesinden de temin edebilirsiniz eski de olsa.

Hangi sürümden hangi sürüme yükselttiniz bilmiyorum O yüzden en güncel sürücünün sürüm notunu paylaşayım:
Termal tablonun güncellendiği yazıyor.
1.07-1.14

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı