Acer Aspire 5742Z ikinci el laptop fiyatı kaç olur?

lowhp26

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Okuyan herkese selam. Elimde eski bir laptop var.
Acer Aspire 5742Z.

IMG_20200909_161750.jpg

Özellikleri görselde mevcut ama bir fark var RAM 8 GB yaptım. Pil durumu bitik.
İkinci el piyasasını bilmiyorum. Eğer satacak olsam kaça satarım? Satıp yeni bir laptop almak mantıklı mı?

Ben satıp üstüne ekleyip bundan daha iyi almak isterim ama çok ucuza satılırsa yenisini alamam, üstüne fazla eklemek istemiyorum. O zaman elimde durması daha mı mantıklı?

Hocam niyetiniz günlük işlerimi görsün oyun oynamam derseniz SSD alın kullanmaya devam edin.
Ama sürekli taşıyorsanız pili size yetmiyorsa ve taşımakta zorluk çekiyorsanız 700 TL civarına satabilirsiniz.

Hocam niyetiniz günlük işlerimi görsün oyun oynamam derseniz SSD alın kullanmaya devam edin.
Ama sürekli taşıyorsanız pili size yetmiyorsa ve taşımakta zorluk çekiyorsanız 700 TL civarına satabilirsiniz.

Oyun oynama amacım yok. Bunu babam kullanıyor. Uzaktan çalışıyor şu anda ve bu laptop yetiyor aslında ama eski bir laptop. İşlemcisi daha iyi bir laptop olsa iyi olur. İş yerindeki uzak masaüstüne bağlanıyor ve işlemcisi daha iyi olursa daha rahat eder diye düşünüyorum. Ama çok ucuza satılır gibi gözüküyor o yüzden büyük ihtimal satmayacağım.

Oyun oynama amacım yok. Bunu babam kullanıyor. Uzaktan çalışıyor şu anda ve bu laptop yetiyor aslında ama eski bir laptop. İşlemcisi daha iyi bir laptop olsa iyi olur. İş yerindeki uzak masaüstüne bağlanıyor ve işlemcisi daha iyi olursa daha rahat eder diye düşünüyorum. Ama çok ucuza satılır gibi gözüküyor o yüzden büyük ihtimal satmayacağım.

Hocam iyi bir işlemcili laptop almak isterseniz en az 2500-3000 TL ödemeniz gerekir ondan düşükler zaten bundan pek bir farkı oluşmaz.
Bunun bakımını yaptığınız zaman bu cihazda uçar. SSD takviyesi, termal macun değişimi vb.

Geri
Yukarı