Acer Aspire 7 A715-42 kaç yıl kullanılır?

MrDucky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650
AMD Ryzen 5 5500U with Radeon Graphics 2.10 GHz
8GB RAM
60Hz
Son düzenleyen: Moderatör:
Almadan önce sorulması gereken soruları pişman olduktan sonra soruyorlar, sonra biz fiyatını sorunca mesajımız siliniyor. Hayır yani daha eleştirmedim bile, belki adam çok ucuza aldı 7-8bin TL civarına, o zaman iyi almışsın diyeceğim. Ama gidip de bu tost makinesıne 14 bin TL verildiyse dalga da geçerim eleştiririm de. Saygı çerçevesi sınırından çıkmadığım sürece mesajlarımın silinmesini anlayamıyorum.

CPU'nun sürekli 100% kullanılması darboğaz belirtisidir ve sorun çıkartır. Çok ısınır, ekran kartından tam performans alınmaz. Bu bilgisayar zaten güncelliğini yitireli 2-3 sene olmuş. Bu saatten sonra anca gündelik işler için kullanılır.

Neyin darbogazi 5500u 1650'yi rahatça besliyebilir, dediği oyunlar CPU ağırlıklı oyunlar tek kanal RAM'le birlikte zorlanmasi normal gayet. Amacın adamın moralini mi bozmak adama yardim etmek mi dalga geçmeye mi giriyorsun sen?

Neyin darbogazi 5500u 1650'yi rahatça besliyebilir, dediği oyunlar CPU ağırlıklı oyunlar tek kanal RAM'le birlikte zorlanmasi normal gayet. Amacın adamın moralini mi bozmak adama yardim etmek mi dalga geçmeye mi giriyorsun sen?

Darboğaz yaptığı oyunlar da var, yapmadığı oyunlar da. Darboğaz hiç yok denemez. Amacım kaç paraya aldığını öğrenip eğer değerinden fazla verdiyse ve 14 gün iade süresi geçmediyse iade etmesini sağlamak.

Darboğaz yaptığı oyunları söylede bilgilenelim o zaman, 3050 Ti'ye konuyor bu işlemci. Dual yapılmış versiyonu yüzde 40la rahatça besliye biliyor RDR2 de.

Darboğaz yaptığı oyunlar da var, yapmadığı oyunlar da. Darboğaz hiç yok denemez. Amacım kaç paraya aldığını öğrenip eğer değerinden fazla verdiyse ve 14 gün iade süresi geçmediyse iade etmesini sağlamak.
14 bin vermedim tabii ki 8 bin tlye aldım

Geri
Yukarı