Acer Aspire 7 A715-42G alınır mı?

Marsblood

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Özellikleri:

AMD Ryzen 5 5500u 8 GB RAM 256 GB SSD GTX 1650 144 Hz 15.6" FHD​

Bu bilgisayarı Teknosa'dan alacağım.
Eğer başka bilgisayar öneriniz varsa yazabilir misiniz düşük bütçe bilgisayar için.
Bütçe 11000TL.

Almayın. Ben aldım ramları dual channel yapmadıktan sonra işe yaramıyor. Minecraft gibi bir oyunda bile 30 fps alıyorum. Ramları dual channel yaptıktan sonra mesajımı güncellerim.

Almayın. Ben aldım ramları dual channel yapmadıktan sonra işe yaramıyor. Minecraft gibi bir oyunda bile 30 fps alıyorum. Ramları dual channel yaptıktan sonra mesajımı güncellerim.
Hocam 13 bin bütçem var ara sıra oyun da oynamak istediğim zaman bu model çıkıyor karşıma

Almayın. Ben aldım RAM'ları Dual channel yapmadıktan sonra işe yaramıyor. Minecraft gibi bir oyunda bile 30 FPS alıyorum. RAM'ları Dual channel yaptıktan sonra mesajımı güncellerim.

Valorant veya CS:GO oynuyor musunuz?

Valorant veya csgo oynamıyorum. 3 oyun için test yaptım sadece. Ben de rtx3050ti modeli var minecraft 30fps bf5 25fps ac origins 30 fps

Merhabalar, bende bu cihazı aldım fiyat ve performans noktasında ekran kartıda olmasından dolayı ama günlük office paketlerinde bi takılmalar olabiliyor. Bu biraz canımı sıktı benim açıkçası. Sizin bu şekilde düşünmenize neden olan şey tam olarak neydi paylaşabilir misiniz?

Merhaba, bende bu cihazı aldım fiyat ve performans noktasında ekran kartıda olmasından dolayı ama günlük Office paketlerinde bir takılmalar olabiliyor. Bu biraz canımı sıktı benim açıkçası. Sizin bu şekilde düşünmenize neden olan şey tam olarak neydi paylaşabilir misiniz?

RAM'ı 16 yaparsanız ciddi performans yukselisi olacaktır.

RAM'ı 16 yaparsanız ciddi performans yukselisi olacaktır.
Hocam ram kullanımına baktığımda yarısı bile kullanılıyor görünmüyor ama boşta ram belleği olmasına rağmen bu derece fark olur mu? Yani şuan yeni cihaz olmasına rağmen takılıyor olması ciddi anlamda rahatsız ediyor beni ama ram ile düzelecek ise hemen alıp takayım.

Geri
Yukarı