Acer Aspire 7 alınır mı?

ma a koçi vore

Hectopat
Banka kredisi ile alacağım için Vatan'dan almam lazım. Hepsiburada'da 1000 lira daha ucuz peşin fiyat biliyorum ama o da taksitle 7812 oluyor bir şey fark etmiyor. Sizce alınır mı, çok ağır oyunlar oynamayı planlanlamıyorum kaç sene işimi görür.

Son düzenleme:
Krediyi normal çekip internetten alma şansınız yok mu ?

Banka kredisi ile alacağım için Vatan'dan almam lazım. Hepsiburada'da 1000 lira daha ucuz peşin fiyat biliyorum ama o da taksitle 7812 oluyor bir şey fark etmiyor. Sizce alınır mı, çok ağır oyunlar oynamayı planlanıyorum kaç sene işimi görür.

Hocam 150 TL üste RTX 3050 var onu alın bence

Çok ağır oyundan kastınız nedir? Zira bu sistemle günümüzde dahi AAA oyunlarda yüksek performans alamazsınız.

Planlamıyorum olacaktı hocam otomatik klavye hatası olmuş düzelttim.

Hocam 150 TL üste RTX 3050 var onu alın bence.

Hocam hem satıcıyi bilmiyorum hem de banka kredisi ile satılmıyor ki öyle olsa bile fiyat 1000TL'den fazla artıyor.

Krediyi normal çekip internetten alma şansınız yok mu?

Maalesef hocam 8000TL 10000TL oluyor.

Bir 8 GB daha takılırsa gayet de iyi performans alır. Optimizasyon sorunlu oyunlar hariç. (Cyberpunk 2077 örnek olarak.)
İyiden kasıt nedir? Günümüzde ağır oyunlarda anca low-medium arası oynatan bir kart, birkaç yıla iyice yetersiz gelmeye başlayacak. Kısacası çok ağır oyun oynamaya alınacak bir sistem değil. Bunun da bir önemi yok zaten arkadaş sonradan yazım hatası yaptığını söylemiş. Şayet böyle bir istek yoksa bu cihaz uzun süre idare edecektir.

İyiden kasıt nedir? Günümüzde ağır oyunlarda anca low-medium arası oynatan bir kart, birkaç yıla iyice yetersiz gelmeye başlayacak. Kısacası çok ağır oyun oynamaya alınacak bir sistem değil. Bunun da bir önemi yok zaten arkadaş sonradan yazım hatası yaptığını söylemiş. Şayet böyle bir istek yoksa bu cihaz uzun süre idare edecektir.
2020 ve öncesi bir çok AAA oyunda yüksek ayarlarda 60 FPS alır. Ondan sonra çıkanlarda ayarlardan kısmak gerekir tabi. Ben ileriye dönük bir kart demedim zaten ama şu anki performansı çoğu oyunu Low'da oynatacak kadar da kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı