Acer Aspire 7 alınır mı?

Hocam kusura bakmayın ama 2022'nin haziranında almadınız mı? Nasıl 2.5 yıl oluyor?

Hocam zaman bayağı yavaş ilerliyor o zaman kusruma bakmayın 😅 yanlış hesapladım 11. sınıf başladığım da aldığımı sandım sonunda almıştım tekrar kusra bakmayın ama cihaz hakkında deneyimlerim gaeyet yeterli bir cihaz 3050 eli ekran kartı yanı sıra Ryzen 7 5700h işlemci oldukça yeterli oyun ve iş konusunda bana bir hüsran yaşatmadı ağırlık ve pil konusunda da iyi uzanıp 3,4 film rahatlıkla izlersiniz.

:D Peki soğutması nasıl? Genellikler soğutmanın pek iyi olmadığı ve ekran kartının çok yoğun kullanıldığı durumlarda aşırı derecede ses çıkıyor deniyor?

:D peki soğutması nasıl? Genellikler soğutmanın pek iyi olmadığı ve ekran kartının çok yoğun kullanıldığı durumlarda aşırı derecede ses çıkıyor deniyor?

Soğutma olarak fena değil ama oyundan oyuna defişiklik gösterir Valorant CS:GO LoL gibi oyunlardan bahsediyorsanız fan bile calışmaz sicakliği gayet iyi ama daha yüksek oyunlarda işi ısınır ben Just Cause 3 oynadığımda evet ısınma var diyebilirim.

Geri
Yukarı