Acer Aspire A315 42G alınır mı?

Aralarında 4 GB fark var ama fiyatı 600 TL daha düşük. İster o 600 TL ile 8 GB RAM al 12 GB'a tamamla istersen elindeki 4 GB RAM'i de sat 2 tane 8 GB al her türlü benim önerdiğim daha ucuza gelir cebinde de param kalır.

Şu an bu laptop üzerinden yazıyorum. RAM bence yeterli. (Tabi ne için kullanacağınıza bağlı)

Torumlara baktığımda sistem 2 GB alıyormuş ondan 4 veya 8 GB RAM rahatlatır diyorlar.
Torumlara baktığımda sistem 2 GB alıyormuş ondan 4 veya 8 GB RAM rahatlatır diyorlar.

Şu an bu laptop üzerinden yazıyorum. RAM bence yeterli. (Tabi ne için kullanacağınıza bağlı)

LoL, CS:GO, Valorant ve PUBG Lite performansı FPS değerleri ne kadar paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:

LoL, CS:GO, Valorant ve PUBG Lite performansı FPS değerleri ne kadar paylaşabilir misiniz?
4 GB ram az kalır. 8 GB almak daha mantıklı.(Ram değiştirme yaparsanız garantisi gidiyor bunuda hatırlatıyim). Oyun konusunda birtek LOL ve CS denedim. LOL'de en yüksek ayarlarda 85-110 Fps civarı alıyorum. CS'de ise hatırlamıyorum ama oynanmıyacak seviyedeydi sanırım. Valorant'ı ise kaldırır diye tahmin ediyorum. Youtube'daki videolardan kontrol edebilirsin.

4 GB RAM az kalır. 8 GB almak daha mantıklı.(RAM değiştirme yaparsanız garantisi gidiyor bunuda hatırlatayım). Oyun konusunda bir tek LoL ve CS denedim. LoL'de en yüksek ayarlarda 85-110 FPS civarı alıyorum. CS'de ise hatırlamıyorum ama oynanmayacak seviyedeydi sanırım. Valorant'ı ise kaldırır diye tahmin ediyorum. YouTube'daki videolardan kontrol edebilirsin.

CS:GO’yu oynatmaz mı? Yani en düşük ayarlara alsam bile mi? Ben YouTube’da baktığıma göre en yüksek ayarlarda 50 FPS 60 FPS görüyordu.

720P ve en düşük ayarlara razıyım diyorsan aşağı yukarı bu sonuçları alırsın. Ama oyun için laptop bakıyosan hiç bu modele bakma.

Oyun için değil. Ayrıca o videodaki adam FPS limitini 60 yapmış ve ayarlar en yüksekte o videoda. 1buçuk 2 sene maks kullanacağım. Eğer sadece oyun için alsaydım toplama düşünürdüm ama iş bilgisayarı olarak da kullanılacak.

Oyun için değil. Ayrıca o videodaki adam FPS limitini 60 yapmış ve ayarlar en yüksekte o videoda. 1buçuk 2 sene maks kullanacağım. Eğer sadece oyun için alsaydım toplama düşünürdüm ama iş bilgisayarı olarak da kullanılacak.
Videolara inanma hocam onlarda anlasız yüksek FPS alıyolar. iş bilgisayarı olarak kullanıcam demissin. Eğer bulabiliyorsan i5-1020u işlemcili bulmaya bak. Bu laptopdaki işlemcinin pil performansı çok kötü.

Geri
Yukarı