ACER Aspire V3 571G OS X Kurulumu

ilyadaberna

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar Türü ACPI x64 tabanlı bilgisayar (Mobile)
İşletim Sistemi Microsoft Windows 10 Pro
CPU Türü Mobile QuadCore Intel Core i7-3632QM, 2400 MHz (24 x 100)
Anakart Adı Acer Aspire V3-571G
Anakart Çipseti Intel Panther Point HM77, Intel Ivy Bridge
Sistem Belleği 8010 MB (DDR3-1600 DDR3 SDRAM)
Görüntü Bağdaştırıcısı Intel(R) HD Graphics 4000 (2176 MB)
Görüntü Bağdaştırıcısı NVIDIA GeForce 710M (2 GB)
3D-Hızlandırıcı Intel HD Graphics 4000
Monitör AU Optronics B156XTN02.2 [15.6" LCD]
Çokluortam:
Ses Bağdaştırıcı Intel Panther Point HDMI @ Intel Panther Point PCH - High Definition Audio Controller [C-1]
Ses Bağdaştırıcı Realtek ALC269 @ Intel Panther Point PCH - High Definition Audio Controller [C-1]

Sevgili arkadaşlar, Bu sisteme uygun ne kurabilirim veya kurulurmu yardımcı olursanız sevirinim... Başarılar...

USB' den yükleme bittikten sonra HDD' den başlatıyorum ancak resimden görüldüğü satırlardan sonra ekran kararıyor. Bu sorunla karşılaşan arkadaşların çözüm yöntemlerine baktım ancak çok vakıf olamadım. Çözümü varmı acaba.
IMG_0139.jpg

HDD isimlerini değiştirdim, malesef sonuç değişmedi. Eksik bilgimi veriyorum acaba diye, bir kez daha size başvurmak istedim...
Forum sayfamızda indirdiğim dosyaların içinde NVIDIA grafik kartına ait dosyaların silindiğini okumuştum. Nerde yanlış yaptığımı çıkaramadım. Beni yönlendirirseniz ve tabi ki zamanınız varsa çok sevinirim... Şöyle bir sorunla karşılaştım en son; Disk izlencesinde işlem yapacağım Bölümü silemedim hata veriyor sürekli bundan kaynaklı olabilirmi acaba normal Windowsda formatladım...

Disk hatası alıyorsun. Sistem ayrıldı sorunu çözmedi ise, ve diski silme işleminde hata alıyprsan diskini tamamen formatlayıp denemelisin. Yada Harici bir diske OS X kurulumu yapmayı deneyebilirsin.

Elmayı görünce içim gidiyor ancak ne yaptıysam bir türlü başaramadım. Denemedigim komut kalmadı ekran kararmasını bir geçebilsem olacak. Yosemite denesem sonuç alabilirmiyim, benim laptop sistemine uygunmudur acaba. HDD yi çok yıprattım geri adım atmak da istemiyorum... Hocam bir son kez el attın ekran kararmasının nedenini en azında bileyim...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı