Çözüldü Acer Care Center ve Quick Access nasıl kurulur ve kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Haruki Murakami

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Muğla/Bodrum
Evet, yine ben. Bu konularda biraz pimpirikli bir insanım. Her şeyi yaptım ama şu care Center ve quick Access'i bir türlü kuramadım.

1609334747183.png

Gördüğünüz gibi diğer uygulamaları indirdim. Ama care Center ve quick Access'i bir türlü kuramadım. Dosyalar sadece orada duruyor ve masaüstüne simgesi gelmiyor ve kullanılamıyor. Üstüne tıklayıp kurmak istediğimde de bilgisayarınızda zaten bu dosya var diyor.

1609335050838.png

1609335758094.png

Diğer uygulamalarla zaten işim yok, onları indirsem yeterli. Ama bu iki uygulama ile bir şeyler yapabileceğim için önemliler.
@InJustice hocam siz nasıl kurdunuz? @MisakiTaro @Samotne Ciasteczka

Çözüm
En sağ altta gizle göster işareti var görüyor musun, pil göstergesinin solunda. Ona tıkla ve Acer Care Center var mı bir bak. Yüklüyse orada olması lazım. Fotoğrafta sağ üst köşede bulunan simge Acer Care Center'a ait. Quick Access'e de Windows arama kısmına Quick Access yazarak ulaşabiliyor olman lazım.

Screenshot_4.png
En sağ altta gizle göster işareti var görüyor musun, pil göstergesinin solunda. Ona tıkla ve Acer Care Center var mı bir bak. Yüklüyse orada olması lazım. Fotoğrafta sağ üst köşede bulunan simge Acer Care Center'a ait. Quick Access'e de Windows arama kısmına Quick Access yazarak ulaşabiliyor olman lazım.

Screenshot_4.png

Çözüm
Hizmet ve Destek | Acer Resmi Sitesi adresinden "cihazınızı seçin" kısmına gelip cihazınızı bulun. Örneğin: Nitro 5 an 515-54. girdiğin zaman bir ekran gelecek. Orada zaten Firmware, uygulamalar ve sürücüler gözükecektir. Aradıkların uygulamalar kısmında gözükecektir. Çözdüysem ne mutlu. Ve sanırım cihazıdna yüklüler fotoğraflara bakarsak. Sol alttaki ok kısmında gözüküyor olmalı care Center. Quick Access ise arama çubuğunda bulunabilir sanırım.

Eki Görüntüle 808527
Tamam hocam, çok teşekkür ederim. Ben masaüstüne simge gelecek sanıyorum. 2 saattir uğraşıyordum.🤭 Quick access de söylediğiniz gibi arama kısmında. Tekrardan herkese teşekkür ederim. Sonunda Steam'i yükleme vakti geldi.😍 Konuyu yanlış açtığım için cevabınızı ''çözüm'' olarak işaretleyemiyorum, kusuruma bakmayın.

Tamam hocam, çok teşekkür ederim. Ben masaüstüne simge gelecek sanıyorum. 2 saattir uğraşıyordum.🤭 Quick Access'de söylediğiniz gibi arama kısmında. Tekrardan herkese teşekkür ederim. Sonunda Steam'i yükleme vakti geldi.😍 Konuyu yanlış açtığım için cevabınızı "çözüm" olarak işaretleyemiyorum, kusuruma bakmayın.

Sorun yok hocam. Umarım arkadaş için sıkıntı olmaz. Belki mod arkadaşlar denk gelir.

Geri
Yukarı