Acer E1-571G "Attempt to reset the display driver" mavi ekran hatası

win7win

Decapat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Acer E1-571G markalı laptopumda (biraz eski) sadece League of Legends oyununu oynarken "Attempt to reset the display driver and recover from timeout failed" şeklinde bir mavi ekran hatası alıyorum. Üstelik bu hata oyun modlarından normal oyun kısmına girdikten birkaç dakika sonra gerçekleşiyor diğer oyun modlarında (ARAM vs.) daha bu hataya rastlamadım. Bilgisayar hata verip kapandıktan sonra tekrar giriyorum ve yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik kartı sürücüsünün güncel sürümünü indirin ama kurulum yapmayın ! bundan sonra yüklü sürücüyü kaldırın,sistemi yeniden başlatın ,yeni donanım bulundu diyecektir,güncel sürücüyü(indirdiğiniz) yolunu belirtip yeniden yükleyip sistemi yeniden başlatın. durumu tekrar burada paylaşırsanız sevinirim. (=

Grafik kartı sürücüsünün güncel sürümünü indirin ama kurulum yapmayın ! bundan sonra yüklü sürücüyü kaldırın,sistemi yeniden başlatın ,yeni donanım bulundu diyecektir,güncel sürücüyü(indirdiğiniz) yolunu belirtip yeniden yükleyip sistemi yeniden başlatın. durumu tekrar burada paylaşırsanız sevinirim. (=

Hocam dediğiniz gibi yaptım eskisini sildim yenisini indirdim kurdum. Oyuna girdim birkaç dakika geçti ve bu sefer de Nvidia 710M Grafik sürücüsü çıkarılamıyor, söküp çıkarılamaz gibi bir hata aldım ve oyun kapandı ama bilgisayar açık durumda bu konuda ne yapabilirim ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı