Acer e1-572g mavi ekran

Emreyavuzz

Hectopat
Daha fazla  
Acer e1-572g marka bilgisayarım dün akşam nedenini bilmediğim bir durumdan dolayı açılırken mavi ekran hatasi verip otomatik olarak yeniden başladıktan sonra otomatik onarima hazırlanıyor ekranı geliyor ve siyah ekrana geçiyordu. Bu kısımda uzunca bir süre bekletip tekrar mavi ekran hatası vererek yeniden başliyor ve bu durum böyle devam ediyordu. Evde 3 bilgisayar var ve 3'ünde de bu bilgisayarın harddisk'ini denedim, fakat sonuç aynı oldu.

Bu sabah 120 gb'lik bir ssd aldım ve windows 7 32-bit yükledim ve ardından windows 10'a yükselttim. Şimdi de driver bulamıyorum ve aklıma takılan bazı sorular var.

- Fabrika ayarlarına dön özelliğini kullanabilmem için ve bilgisayarı ilk aldığımdaki windows'a döndürebilmek için ne yapmam lazım?
- Bozuk olduğunu düşündüğüm harddisk'e kutu alıp bilgisayara bağlasam portable olarak kullanabilme imkanım var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linkteki videoyu izleyerek ssd alma düşüncesinde bulundum fakat masaüstüne ulaşamadığım için dosyaları klonlama işlemini yapamadım.

Ayrıca ram remapping sorunu da yaşıyorum. Bios ayarlarından bu seçeneği bulamadım.

L1JLkV.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı