Acer EK220QABI nasıldır?

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Dün bu monitörün siparişini verdim ama tam emin olamadım nasıl bir monitör diye.
Acaba aranızda kullanan ve artı veya eksi yönlerinin ne olduğunu bilen biri var mı?
Bir de baktığıma göre bu monitör VA panel, acaba VA panel ile IPS panel arasında çok bir fark var mı?

VA panel ile IPS panel arasında renk kalitesi olarak fark bayağı var, inkar edilemez.

Ama 650-700TL'lik bir bütçede bu çok da umrunuzda olmamalı :D

Gayet F/P bir monitör, hayırlı olsun. Bu bütçede daha iyisi olduğunu sanmıyorum.

Fiyatına göre oldukça iyi, şu an aynısını kullanıyorum bütçem buna elverdiğinden dolayı. Ah IPS olsaymış dedirtmedi henüz. Renkler oldukça iyi gözüküyor. Aldıktan sonra ayarlardan 75Hz olarak ayarlamayı unutmayın. 👍

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lony111
Tamam sağolun peki bazıları yorumlarda monitör aşağıya bakıyor demişler.
Acaba monitör aşağıya mı bakıyor yoksa o düzeltilebiliyor mu?
Evet aşağıya baktığı doğru yani aşağı bakmak denilen şey aşağı doğru hafif eğik olması ve düzelmiyor. Lakin eksi olduğu söylenemez görüntüye etkisi olmuyor.

580TL'ye almıştım bir kaç ay önce. Tek sorunu parlaklığının az olması. Yanında gelen stand'da çok iyi sayılmaz. Ama bu bütçeye göre daha iyi monitör bulmak zor.

Nasıl oynayabiliyor?
Nereden ayarlanıyor?

Arkasında monitörü tutan kısımdan bastırınca oluyordu. Ancak bunu yaparken monitörü yere yatırın ve dikkatli olun yoksa olmuyor. Forumdan fotoğraf bulabilirsem atarım.

monitör.png

Yeni konular

Geri
Yukarı