Çözüldü ACER i7-10750H laptop nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eff

Hectopat
Daha fazla  
İndirim kuponu ile 8390 TL'ye geliyor. 2020 model olan bu Acer laptopu yorumlar mısınız? Doların artmasından sonra artmayan birkaç laptoptan birisidir kendisi. Çok yakın zamanda alacağım bu yüzden yorumlarınızı olabildiğince hızlı yazarsanız sevinirim. Mağazaya sordum cevap bekliyorum farklı SSD veya HDD yuvası var mı diye. Toplamda 2 yuvası varsa alacağım makineyi. Acer.

Not: Garantisi Arena Bilgisayar adlı ithalatçı bir firmada. Sorun olur mu sizce?

İndirim kuponu ile 8390 TL'ye geliyor. 2020 model olan bu Acer laptopu yorumlar mısınız? Doların artmasından sonra artmayan birkaç laptoptan birisidir kendisi. Çok yakın zamanda alacağım bu yüzden yorumlarınızı olabildiğince hızlı yazarsanız sevinirim. Mağazaya sordum cevap bekliyorum farklı SSD veya HDD yuvası var mı diye. Toplamda 2 yuvası varsa alacağım makineyi. Acer.
Bu fiyata 1650Ti zayıf kalmış.

Bu fiyata 1650 Ti zayıf kalmış.

10. nesil işlemci ile beraber 1650 Ti üstü bir ekran kartını bu fiyata bulmak imkansız. 1660 Ti baktım çok baktım hem de 9300-9500 fiyatlarında vardı ama ya 8 GB RAM ya da 216 SSD veya 9. nesil işlemci falan veriyorlar. Zaten ak akçe cimri gibi sitelere bakarsanız doların artmasından sonra tüm laptopların fiyatlarının arttığını rahatça görebilirsiniz. AMD ekran kartı veya işlemcisi koyarsak o başka. Piyasada pek AMD bulamadım ben. Ha yine de ben bu fiyata 10. nesil işlemcili 1650 Ti'dan daha iyi bir laptop bulurum diyorsanız linkini bekliyorum. Yorumunuz için teşekkürler.
Edit: Hatta 1660 Ti almak için o kadar çok bekledim indirim yakalarım falan diye beklemez olaydım. Dolar 2 günde devasa artış gösterdi. Evdeki bulgurdan da olduk şimdi 1650 Ti'a daha fazla para sayıcam.

Bütçe olarak biraz çıkabilirsen oyun performansı olarak neredeyse ikiye katlayacak modeller var.https://www.hepsiburada.com/monster-tulpar-t5-v19-2-intel-core-i7-10750h-16gb-256gb-ssd-rtx2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TXO7O?magaza=MONSTERNOTEBOOK&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=epey&utm_source=pc&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc

Haklısınız 1650 Ti oyun için 1660 Ti ve RTX 2060 ile karşılaştırıldığında çok zayıf kalıyor. Attığınız linki inceledim ona SSD veya HDD takmak da ayrı masraf olacak. Bütçem en fazla 9300 TL civarında daha da fazla çıkamam. Diğer ülkelerin 1 asgeri ücretle aldıkları bilgisayara biz 5 asgeri ücret veriyoruz. Acilen işlemci ekran kartı vb üretsek keşke :(

Edit: Ben almıyıcam babam alacak bilgisayarı belki 9300 TL bile olmayabilir. Söylüyorum şunu alalım diye hem küm ediyor. Net bir şey de söylemiyor bu yüzden bütçem hakkında kesin bir şey söyleyemiyorum.

Geri
Yukarı