Acer K222HQLBD Hangi Girişle Bağlayacağım?

Matrixxx7

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İhracat departmanı
Herkese iyi günler. Yaklaşık 1 ay sonra Acer K222HQLBD 21.5" 5ms (Analog+DVI) monitörü alacağım fakat hangi tür kablo alacağımı şaşırdım. Monitör DVI girişli. Ekran kartını da asus gtx 960 alacağım. Bir tarafı HDMI bir tarafı DVI kablo mu alacağım? Bir de sitelerde o kablolardan var fakat 18+1 olanı mı alacağım yoksa 24+1 olanı mı?

Bir de karşılaştığım olayı söyliyeyim. Bir bilgisayar dükkanına girdim ve bu kabloyu sordum adam bana dvı girişle 1080p görüntü alamazsın dedi. İlla HDMI olması gerek dedi. İyice aklım karıştı. Halbuki linkteki monitör gayet güzel fiyatıda öyle ve 1080p bi monitör. Kaç defa satın alınmış beğenilmiş. Yardımcı olursanız çok memnun kalırım... (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
İster bir tarafı HDMI diğer ucu DVI, istersen de, ekran kartonun çıkışı varsa direk DVI kablo kullanabilirsin.

Sorunu bilgisayarıya değil, bakkala sormuşşun. Bakkalar bilgisayardan anlamaz. DVI da VGA da HDMI da Full HD verebiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı