Acer K222HQLBD monitör alınır mı?

Ebenyus

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Alırsan kısa süre içerisinde para ayarlayıp yenisini almak isteyeceğinin garantisini veriyorum. Nefes alsın yeter mantığı ile alıyorum diyerek alırsan yine de kısa süre sonra kusmaya başlarsın söylemiş olayım. Kasa ve monitör için toplam bütçeni belirt, doğru dürüst bir şeyler düşünürüz.

Alırsan kısa süre içerisinde para ayarlayıp yenisini almak isteyeceğinin garantisini veriyorum. Nefes alsın yeter mantığı ile alıyorum diyerek alırsan yine de kısa süre sonra kusmaya başlarsın söylemiş olayım. Kasa ve monitör için toplam bütçeni belirt, doğru dürüst bir şeyler düşünürüz.
4200tl en fazla

Ben kabul ederimde babam almıyo tanıdığı varmış ona aldırıyo atıyım bi bak iyi mi bide güç kaynağı var.
IMG-20180717-WA0003.jpeg
IMG-20180717-WA0005.jpeg
IMG-20180717-WA0004.jpeg

Yok artık, o tanıdıktan koşarak uzaklaşın! Böyle saçma sapan bilgisayar mı toplanır yahu!
O tanıdık şahıs nerede yaşıyor? Mağarada mı? Teknolojiyi ve/veya bileşim teknolojilerini takip etmediği belli.

Yok artık, o tanıdıktan koşarak uzaklaşın! Böyle saçma sapan bilgisayar mı toplanır yahu!
O tanıdık şahıs nerede yaşıyor? Mağarada mı? Teknolojiyi ve/veya bileşim teknolojilerini takip etmediği belli.
Intel G5400 ve GTX1050Ti Phoenix sisteme kötü diyor.(DDR4 8GB Ram Fln Klasik)

Madem "muhtemelen" (benim ki gibi) eski kafalı baban; saçma sapan bir halttan anlamayan ve "sırf tanıdık" diye güvendiği kişilerin dediğini alma yolunda ise yandın sen!

Taktik basit: Hazır toplanmış PC ya da hazır marka PC aldırmaya bak. Yoksa saçma sapan toplayacak o tanıdık. Yıl olmuş 2018, adam halen 2011-2012 model işlemcide takılmış. :D
Intel G5400 ve GTX1050Ti Phoenix sisteme kötü diyor.
Adından "Pentium" olduğu için kötü sanıyordur belki. Çünkü Pentium hep giriş seviyesidir. Ancak bu en güncel Pentium ve o saçma A8 işlemciden 2 kat daha güçlü. Abartı şekilde adam hiç bir şey bilmiyor. Kesinlikle her ettiği kelimeye güvenme.

Madem "muhtemelen" (benim ki gibi) eski kafalı baban; saçma sapan bir halttan anlamayan ve "sırf tanıdık" diye güvendiği kişilerin dediğini alma yolunda ise yandın sen!

Taktik basit: Hazır toplanmış PC ya da hazır marka PC aldırmaya bak. Yoksa saçma sapan toplayacak o tanıdık. Yıl olmuş 2018, adam halen 2011-2012 model işlemcide takılmış. :D

Az önce aradım o adamlar kim benim tanıdığımdan daha iyi mi bilicek diyor.Bak sence bu resmini attığım + GTX 1050Ti mı iyi yoksa İntel G5400 mü iyi yoksa senin bi önerin var mı bu fiyatlarda?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı