Acer KG241Q 165 Hz monitör OC ile 166 Hz bile olmuyor

Talha Ertürk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör
Acer KG241Q
Acer KG241Q 165 Hz monitörüm başlıkta da belirttiğim gibi OC ile 166 yapsam bile görüntü gidiyor yanlış bir şey mi yapıyorum acaba yoksa monitörle alakalı bir şey mi, yardımcı olur musunuz?

Zaten 165 Hz monitörlerin çoğu yanlış hatırlamazsam 144'den OC ediliyor. Her ekran destekleyecek diye kaide yok. Ben 12 senelik laptopumu 105 Hz yapabiliyorum ama 106 olmuyor. Yapacak bir şey yok.

Zaten 165 Hz monitörlerin çoğu yanlış hatırlamazsam 144'ten OC ediliyor. Her ekran destekleyecek diye kaide yok. Ben 12 senelik laptopumu 105 Hz yapabiliyorum ama 106 olmuyor. Yapacak bir şey yok.

Dostum diyorum ki yanlış bir şey yapıyorumdur belki, sanki 40 yıllık ahbabımmışsın gibi her şeyi deneyip denemediğimi biliyormuşsun gibi yapacak bir şey yok diyorsun sırf yazmak için bana mesaj yazma ben bilgisi olan, bu tarz bir durumla karşılaşan var mı onu merak ediyorum.

Dostum diyorum ki yanlış bir şey yapıyorumdur belki, sanki 40 yıllık ahbabımmışsın gibi her şeyi deneyip denemediğimi biliyormuşsun gibi yapacak bir şey yok diyorsun sırf yazmak için bana mesaj yazma ben bilgisi olan, bu tarz bir durumla karşılaşan var mı onu merak ediyorum.

Dostum, LG 32gn600b kullanıyorum, 165 Hz monitör RTX 3060 ile DisplayPort 1.4 üzerinden akış sağlıyorum. 166 yaptığımda gidiyor sağ tarafı bozuluyor monitörün. Her monitör OC edilecek diye kaide yok ne yapalım cihazı sıfırdan mı üretelim neden bu kadar alındın anlamıyorum. Yine benim 40 yıllık ahbabımmışsın gibi dostum diye hitap etmende kendinle çelişmen bayağı komik olmuşsun. 166 yapıp düzgün görüntü alırsan söyle de bende yapayım. Bilgi veriyorum daha anlamıyorsun mesaj yazmak için yazıyorsun diyorsun saçma sapan konuşma 32 inç 2K 165 Hz monitör kullanıyorum 166 yapınca bozuluyor monitör. Yol bulursan söyle de bende yapayım dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı